dbk_szerokosci_wiz_2

Najnowsze wydanie „Szerokości!” właśnie trafiło do wszystkich oddziałów Grupy DBK. Pasjonaci branży transportowej z pewnością nie będą zawiedzeni – w numerze m.in. sporo nowości produktowych, ciekawych materiałów dla kierowców, prezentacji firm transportowych oraz tematów, którymi żyje branża transportowa. Zapraszamy do lektury!

Magazyn Szerokości to garść najświeższych i sprawdzonych informacji dla branży TSL – zarówno kierowców odwiedzających nasze serwisy jak i właścicieli firm transportowych. W najnowszym numerze poruszamy kwestie, które wciąż budzą emocje wśród przewoźników – zmiany na Zachodzie, czyli MiLog, Toll Collect oraz zmiany w naliczaniu czasu pracy. W raporcie bierzemy ten temat pod lupę i analizujemy, jak to może wpłynąć na kondycję polskich firm na unijnym rynku. Ponadto solidna dawka informacji o działalności Grupy, w tym nasza produktowa nowość – cysterny belgijskiej marki L.A.G. Innowacje są niezbędne do prowadzenia rentownego biznesu, stąd  w ofercie Grupy pojawiła się autorska telematyka przeznaczona do pojazdów DAF, DBK Fleet Management. W numerze piszemy o jej zaletach i licznych udogodnieniach, które pomogą zarządzać firmą nie jednemu przewoźnikowi.

Znany z brawurowej jazdy w Top Gear i białego kombinezonu -The Stig, to z nim udało się naszej redakcji przeprowadzić wywiad, który znajdziecie na kolejnych stronach magazynu. W najnowszym wydaniu nie zabrakło również prezentacji klientów Grupy DBK – piszemy o firmie Tom-Tech oraz jej pasji do malowanych pojazdów i najnowszym nabytku, Vikingu, firmie WC-Serwis oraz ich imponującej flocie IVECO Daily do zadań specjalnych, w szczególności na tak znanych wydarzeniach jak Festiwal Open’er czy WOŚP. W magazynie nie zabrakło także artykułu o ostatnich inwestycjach Grupy DBK – nowych serwisach w Lublinie, Opolu i Sosnowcu, punktach sprzedaży używanych pojazdów dostawczych w Olsztynie i Poznaniu oraz punktach Truck Point w Bydgoszczy i lada dzień również w Rybniku.

To tylko część tematów, które przygotowaliśmy w najnowszym numerze specjalnie dla kierowców oraz właścicieli firm transportowych. Więcej w magazynie „Szerokości!”, który jest już dostępny w każdym oddziale Grupy DBK – w Biurze Obsługi Klienta Serwisu, pokojach dla kierowców oraz w działach handlowych. Wydanie w formie elektronicznej można również pobrać na stronie programu – www.szerokosci.com. „Szerokości!” to nie tylko źródło ciekawych informacji o Grupie DBK i naszych usługach, czy programie lojalnościowym, ale także solidna dawka branżowej wiedzy dla sympatyków transportu.

Najnowszy numer „Szerokości!”

Przejdź do paska narzędzi