dbk_szerokosci_wiz_2

Najnowsze wydanie „Szerokości!” właśnie trafiło do wszystkich oddziałów Grupy DBK. Pasjonaci branży transportowej z pewnością nie będą zawiedzeni – w numerze m.in. sporo nowości produktowych, ciekawych materiałów dla kierowców, prezentacji firm transportowych oraz tematów, którymi żyje branża transportowa. Zapraszamy do lektury!

Magazyn Szerokości to garść najświeższych i sprawdzonych informacji dla branży TSL – zarówno kierowców odwiedzających nasze serwisy jak i właścicieli firm transportowych. W najnowszym numerze poruszamy kwestie, które wciąż budzą emocje wśród przewoźników – zmiany na Zachodzie, czyli MiLog, Toll Collect oraz zmiany w naliczaniu czasu pracy. W raporcie bierzemy ten temat pod lupę i analizujemy, jak to może wpłynąć na kondycję polskich firm na unijnym rynku. Ponadto solidna dawka informacji o działalności Grupy, w tym nasza produktowa nowość – cysterny belgijskiej marki L.A.G. Innowacje są niezbędne do prowadzenia rentownego biznesu, stąd  w ofercie Grupy pojawiła się autorska telematyka przeznaczona do pojazdów DAF, DBK Fleet Management. W numerze piszemy o jej zaletach i licznych udogodnieniach, które pomogą zarządzać firmą nie jednemu przewoźnikowi.

Znany z brawurowej jazdy w Top Gear i białego kombinezonu -The Stig, to z nim udało się naszej redakcji przeprowadzić wywiad, który znajdziecie na kolejnych stronach magazynu. W najnowszym wydaniu nie zabrakło również prezentacji klientów Grupy DBK – piszemy o firmie Tom-Tech oraz jej pasji do malowanych pojazdów i najnowszym nabytku, Vikingu, firmie WC-Serwis oraz ich imponującej flocie IVECO Daily do zadań specjalnych, w szczególności na tak znanych wydarzeniach jak Festiwal Open’er czy WOŚP. W magazynie nie zabrakło także artykułu o ostatnich inwestycjach Grupy DBK – nowych serwisach w Lublinie, Opolu i Sosnowcu, punktach sprzedaży używanych pojazdów dostawczych w Olsztynie i Poznaniu oraz punktach Truck Point w Bydgoszczy i lada dzień również w Rybniku.

To tylko część tematów, które przygotowaliśmy w najnowszym numerze specjalnie dla kierowców oraz właścicieli firm transportowych. Więcej w magazynie „Szerokości!”, który jest już dostępny w każdym oddziale Grupy DBK – w Biurze Obsługi Klienta Serwisu, pokojach dla kierowców oraz w działach handlowych. Wydanie w formie elektronicznej można również pobrać na stronie programu – www.szerokosci.com. „Szerokości!” to nie tylko źródło ciekawych informacji o Grupie DBK i naszych usługach, czy programie lojalnościowym, ale także solidna dawka branżowej wiedzy dla sympatyków transportu.

Najnowszy numer „Szerokości!”

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi