SONY DSC

Pod koniec listopada Grupa DBK zainaugurowała program ambasadorski KÖGEL, w wyniku czego wyłoniono 17 ambasadorów marki z całej Polski. Jednym z nich jest firma Libro Fabryka Mebli z Lubawy, długoletni klient Grupy DBK z woj. warmińsko-mazurskiego.

Pod koniec października w siedzibie firmy Libro w Lubawie miało miejsce oficjalne przekazanie pojazdów od Grupy DBK. Do floty dołączył kolejny ciągnik marki DAF – tym razem XF z limitowanej edycji DBK World Tour z okazji 20-lecia Grupy DBK oraz kolejna naczepa KÖGEL Cargo.

Firma Libro to jeden z wieloletnich ambasadorów marki KÖGEL w Polsce. Na uroczystości pojawili się przedstawiciele firmy Libro – Prezes Marek Liberacki wraz z synem Pawłem oraz Waldemar Fonderski, Dyrektor ds. transportu. Ze strony Grupy DBK pojawiły się osoby odpowiedzialne za sprzedaż dla firmy Libro – Jacek Portalski, Dyrektor Pionu Naczep w Grupie DBK oraz Wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o. odpowiadającej za sprzedaż naczep KÖGEL w Polsce oraz Wiesław Lisek, Dyrektor Handlowy ds. nowych pojazdów DAF.

Libro kupuje naczepy marki KÖGEL od 2008 roku. Naczepa, którą odebrała firma, to Kögel Cargo – jest to typ naczep, na który Libro decyduje się od lat ze względu na najbardziej elastyczne zastosowanie.

Stabilna, wytrzymała, szybka w załadunku – to właśnie te cechy sprawiają, że naczepa Cargo idealnie się sprawdza przy transporcie mebli firmy Libro. Naczepa jest przeznaczona do 2- i 3-osiowych ciągników o dużej masie użytecznej dla ładunków o różnej objętości i masie. Dzięki niskim kosztom eksploatacji i serwisu naczepy Kögel Cargo czynią flotę firmy meblowej jeszcze bardziej ekonomiczną.

Naczepa Cargo z wyposażeniem podstawowym cechuje się znanymi od dawna zaletami, np. niskimi kosztami eksploatacji i wysoką jakością wykonania. Zabezpieczenie ładunku uzyskiwane jest dzięki zastosowaniu perforowanej zewnętrznej ramy stalowej typu Vario-Fix z 13 parami zaczepów, z których każdy posiada wytrzymałość na siłę rozciągająca o wartości 2000 kg. Nadwozie oczywiście spełnia wymagania wytrzymałościowe odnośnie zabudów wzmocnionych wg DIN EN 12642 Code XL, dzięki czemu nie jest konieczne dodatkowe zabezpieczenie przy załadunku kształtowym.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi