ambasadorzy_marki_kogel

Marka KÖGEL jest obecna w Polsce od ponad 15 lat i w tym czasie zjednała sobie wielu sympatyków. Wśród nich znalazły znane firmy transportowe z różnych regionów Polski, które rozwijają swój biznes z pomocą niemieckiej marki.

Z myślą o firmach, które od wielu lat stawiają na naczepy KÖGEL, Grupa DBK zainaugurowała program ambasadorski marki. Ambasadorzy KÖGEL to 17 czołowych przedsiębiorstw transportowych w Polsce i liderzy w swych biznesowych kategoriach.

– Ambasadorzy KÖGEL to elitarne grono klientów, niezwykle opiniotwórcze firmy na polskim rynku – mówi Jacek Portalski, dyrektor pionu naczep w Grupie DBK. – Wyróżnienie tych firm to nie tylko wyraz naszej wdzięczności za lojalność wobec marki i Grupy DBK, ale także podziękowanie za godne reprezentowanie naczep KÖGEL na europejskich drogach. Od początku naszej działalności wyróżnione firmy wspierają nas w rozwoju biznesu, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

24 listopada 2016r. w hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort pod Warszawą odbyła się gala Ambasadorów KÖGEL, podczas której pojawiło się grono nagrodzonych klientów, przedstawiciele Grupy DBK oraz KÖGEL Trailer GmbH & CO – Massimo Dodoni, Sales Director International oraz Heinz-Georg Ebert, Sales Director East Europe. Spotkanie uświetniło uroczyste wręczenie statuetek wraz z tytułem „Ambasadora marki KÖGEL” 17 firmom z całej Polski.

Marka KÖGEL od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów naczep na polskim rynku. W Polsce jest obecna od ponad 15 lat, natomiast od 2005 roku sprzedaż produktów tej marki realizuje Grupa DBK. Po kilku latach licznych sukcesów sprzedażowych w charakterze dealera w 2010 firma została generalnym importerem marki w Polsce. Blisko 11 000 naczep niemieckiego producenta zasiliło floty tysiąca polskich firm transportowych od początku działalności Grupy DBK na rynku naczep.

Przejdź do paska narzędzi