ambasadorzy_marki_kogel

Marka KÖGEL jest obecna w Polsce od ponad 15 lat i w tym czasie zjednała sobie wielu sympatyków. Wśród nich znalazły znane firmy transportowe z różnych regionów Polski, które rozwijają swój biznes z pomocą niemieckiej marki.

Z myślą o firmach, które od wielu lat stawiają na naczepy KÖGEL, Grupa DBK zainaugurowała program ambasadorski marki. Ambasadorzy KÖGEL to 17 czołowych przedsiębiorstw transportowych w Polsce i liderzy w swych biznesowych kategoriach.

– Ambasadorzy KÖGEL to elitarne grono klientów, niezwykle opiniotwórcze firmy na polskim rynku – mówi Jacek Portalski, dyrektor pionu naczep w Grupie DBK. – Wyróżnienie tych firm to nie tylko wyraz naszej wdzięczności za lojalność wobec marki i Grupy DBK, ale także podziękowanie za godne reprezentowanie naczep KÖGEL na europejskich drogach. Od początku naszej działalności wyróżnione firmy wspierają nas w rozwoju biznesu, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

24 listopada 2016r. w hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort pod Warszawą odbyła się gala Ambasadorów KÖGEL, podczas której pojawiło się grono nagrodzonych klientów, przedstawiciele Grupy DBK oraz KÖGEL Trailer GmbH & CO – Massimo Dodoni, Sales Director International oraz Heinz-Georg Ebert, Sales Director East Europe. Spotkanie uświetniło uroczyste wręczenie statuetek wraz z tytułem „Ambasadora marki KÖGEL” 17 firmom z całej Polski.

Marka KÖGEL od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów naczep na polskim rynku. W Polsce jest obecna od ponad 15 lat, natomiast od 2005 roku sprzedaż produktów tej marki realizuje Grupa DBK. Po kilku latach licznych sukcesów sprzedażowych w charakterze dealera w 2010 firma została generalnym importerem marki w Polsce. Blisko 11 000 naczep niemieckiego producenta zasiliło floty tysiąca polskich firm transportowych od początku działalności Grupy DBK na rynku naczep.

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi