Wizyta młodych mechaników z OHP Olsztyn

26 kwietnia nasz oddział DBK Truck Center Olsztyn DAF odwiedzili młodzi mechanicy z OHP Olsztyn. To wyjątkowe wydarzenie, które miało miejsce podczas naszych dni otwartych, umożliwiło uczestnikom odkrycie tajników pracy w wyspecjalizowanym warsztacie.

Podczas wizyty, uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska jak wygląda praca w branży motoryzacyjnej, skoncentrowanej na obsłudze pojazdów ciężarowych i dostawczych. Nasze specjalistyczne podnośniki, umożliwiające podnoszenie aut ciężarowych ważących nawet kilkanaście ton, wywarły na młodzieży duże wrażenie. Podczas zwiedzania warsztatu, goście mogli dostrzec różnice w sile i wielkości maszyn wykorzystywanych do obsługi aut ciężarowych, w porównaniu z pojazdami osobowymi, na których praktykują w OHP. Wychylenie kabiny umożliwiło uczestnikom dokładne przyjrzenie się silnikowi oraz elementom układu napędowego.

Młodzi mechanicy mieli również okazję zobaczyć, jak na nowym modelu pojazdu marki DAF prezentują się różne podzespoły, takie jak turbosprężarka, silnik, skrzynia biegów czy ogromna turbina. Wizyta przekazała im bezcenne doświadczenia i praktyczne informacje na temat specyfiki pracy w naszej branży.

Cieszymy się, że mogliśmy przyjąć młodych mechaników z OHP w naszej siedzibie i zachęcić ich do dalszego rozwoju zawodowego w Grupie DBK. Wierzymy, że ten dzień otwarty przyczynił się do inspiracji dla przyszłych pokoleń specjalistów w branży motoryzacyjnej.

Chcesz nauczyć się zawodu w autoryzowanym serwisie Grupy DBK?
Czytaj więcej >>

Przejdź do paska narzędzi