Odcinek 14 # Co może pójść nie tak? Ubezpieczenia w transporcie

„Otwieram firmę transportową! Co może pójść nie tak?!” – cóż, niestety całkiem sporo…

W nowym odcinku „Szerokości Podcast” temat, o którym rozmówcy rozmawiali z lekkością, mimo iż jest to temat niezwykle trudny, ważny i poważny. Wypadki, awarie, kolizje, kary finansowe, uszkodzony ładunek, włamania i kradzieże, imigranci na naczepie, aż po choroby i – niestety – zgony kierowców oraz konieczność organizacji transportu medycznego. Za każdy z tych tematów odpowiedzialność spoczywa na przewoźniku, a efektem – prócz stresu – mogą być konsekwencje finansowe idące w miliony euro. Nie straszymy – taka jest rzeczywistość transportu. Na szczęście od niemal każdej sytuacji da się ubezpieczyć, a życie pokazuje, że przydaje się ono w niespodziewanych momentach. Jakich? Co da się ubezpieczyć? Jak powinno wyglądać ubezpieczenie? Jak z niego skorzystać w sytuacjach nagłych?

O tym w odcinku, którego gościem jest jeden z najlepszych ekspertów w branży w tym temacie – Tomasz Rapińczuk, Dyrektor Działu Ubezpieczeń w Grupie DBK, Prezes Zarządu POL-ASSUR Sp. z o.o. Prowadzącym Szerokości Podcast jest Filip Bednarkiewicz.

Posłuchajcie i pooglądajcie >>

Bądźcie z nami i śledźcie nas! Wszystkie nasze odcinki znajdziecie na:

* Facebooku
* YouTube
* Soundcloud
* Spotify
* Szerokosci.com

Szerokości Podcast – pierwszy podcast dla branży transportowej

Dotychczas ukazało się 14 odcinków Szerokości Podcast. Ciekawostką jest fakt, że to audycja, którą można zarówno słuchać, jak i oglądać. W wirtualnym eterze poruszamy tematy bliskie, ciekawe i ważne dla przedsiębiorców działających w sektorze TSL. Do każdego odcinka zapraszany jest inny gość związany z transportem będący ekspertem w swojej tematyce. Prowadzącym Szerokości Podcast jest Filip Bednarkiewicz, dziennikarz motoryzacyjny, twórca serwisu 40ton.net. Za realizację podcastów odpowiada agencja PressToRead.

Wszystkie odcinki Szerokości Podcast dostępne są zarówno na kanale YouTube Grupy DBK, ale również na platformach Spotify oraz Soundcloud, a także na stronie szerokosci.com.

Przejdź do paska narzędzi