V Targi Edukacji i Pracy w Koszalinie

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w jubileuszowych V Targach Edukacji i Pracy – branży transportowej i mechanicznej. Tegoroczne wydarzenie odbyło się 14 marca br. w Zespole Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego w Koszalinie. Impreza była skierowana do tegorocznych absolwentów technikum samochodowego, mechanicznego i szkoły branżowej I stopnia.

Udział w targach był dla nas okazją do bezpośredniego spotkania z uczniami, zrozumienia ich aspiracji i oczekiwań wobec przyszłości zawodowej. To również doskonały moment, aby pokazać młodym ludziom jak różnorodne i atrakcyjne możliwości czekają na nich w branży transportowej i mechanicznej.

Grupa DBK, jako prężnie rozwijający się podmiot w branży, daje młodzieży szansę na zdobycie cennych umiejętności i doświadczeń zawodowych, pod okiem doświadczonych specjalistów. Dyrektor serwisu w DBK Truck Center Koszalin, Arkadiusz Dobrowolski, przedstawił nasze programy praktyk i staży, które są doskonałym początkiem kariery dla ambitnych młodych ludzi. Dodatkowo, mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz program stypendialny, który stanowi wsparcie dla utalentowanych uczniów, pomagając im w dalszym rozwoju zawodowym.

Zachęcamy wszystkich uczniów i studentów do rozważenia możliwości, jakie stwarza współpraca z Grupą DBK. Jesteśmy przekonani, że praca w naszym zespole to nie tylko stabilność i dobre warunki, ale przede wszystkim możliwość ciągłego rozwoju i realizacji swoich pasji.

Dziękujemy organizatorom targów za doskonałą organizację, a uczestnikom za entuzjazm i zainteresowanie naszą ofertą. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje Targów Edukacji i Pracy i możliwość dalszego inspirowania młodych talentów do kształcenia i rozwoju w branży transportowej i mechanicznej.

Chcesz nauczyć się zawodu w autoryzowanym serwisie Grupy DBK?
Czytaj więcej >>

Przejdź do paska narzędzi