USŁUGI FINANSOWE

DBK Finance oferuje usługi związane z kompleksowym finansowaniem floty. W ramach projektu możliwe jest uzyskanie wsparcia w zakresie pozyskania finansowania na zakup aut ciężarowych i dostawczych (leasing, pożyczka) – zarówno nowych, jak i używanych – a także ubezpieczenia finansowanych pojazdów. Ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą przy wyborze oferty – optymalnej pod względem potrzeb i możliwości przedsiębiorcy. Wszystko po to, by właściciele firm mogli zająć się ich prowadzeniem, mając pewność, że pozostałe kwestie spoczywają w profesjonalnych rękach.

Produkty DBK Finance są optymalnie dobrane do potrzeb i możliwości przedsiębiorcy.


LEASING PROSTSZY NIŻ INNE

Nasze wieloletnie doświadczenie w segmencie środków transportu zaowocowało wprowadzeniem uproszczonych procedur zawarcia umowy leasingowej (bez zaświadczeń z ZUS, urzędu skarbowego i opinii banku) oraz szybkim procesem decyzyjnym, w myśl przyjętej zasady: prostszy leasing – prostsze życie. Stosujemy elastyczne i nietypowe rozwiązania, niedostępne w większości firm leasingowych. Dopasowujemy harmonogram spłat do specyfiki branży klienta, co pozwala na zachowanie płynności i terminowości spłat rat leasingowych.

Oferta finansowania jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK bazującej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.


OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Leasing operacyjny to bezpieczny i szybki sposób finansowania inwestycji, a uproszczone procedury, bez zbędnych formalności, pozwalają na szybką decyzję o finansowaniu inwestycji.

Leasing operacyjny

Okres leasingu: 24 – 60 miesięcy (zawsze zgodny z wymogami narzuconymi przez regulacje podatkowe)

Waluty finansowania:
złotówki i euro

Udział własny klienta
ustalany każdorazowo indywidualnie, po wykonanej analizie wniosku

możliwość dopasowania harmonogramu spłat do specyfiki branży klienta (raty sezonowe), co pozwala na zachowanie płynności i terminowości spłat rat leasingowych

leasing samochodów dostawczych i ciężarowych


WYMAGANE DOKUMENTY

Do wypełnionego wniosku prosimy załączyć kopie następujących dokumentów:

Dokumenty założycielskie:

  • REGON, NIP,
  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej,
  • aktualny odpis z KRS dla spółek prawa handlowego,
  • kopia dowodu osobistego właściciela/współwłaścicieli oraz małżonków, jeśli nie jest ustanowiona małżeńska rozdzielność majątkowa.

Dokumenty finansowe ( w przypadku pełnej procedury) :

  • deklaracja podatkowa PIT – za ostatni rozliczony rok podatkowy,
  • bilans i rachunek wyników za ostatni rozliczony rok – dla podmiotów prowadzących pełną księgowość,
  • informacja o wynikach za br. (np. w formie wydruku z systemu księgowego).

W niektórych przypadkach dla podjęcia decyzji zastrzegamy sobie prawo do rozszerzenia lub zmniejszenia wymogów formalnych.


KONTAKT

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi