Naczepy niskopodwoziowe w atrakcyjnych cenach

Dysponujemy pełną gamą naczep niskopodwoziowych, zarówno używanych, jak i nowych, wyprodukowanych przez renomowaną markę Koegel. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność parametrów technicznych z aktualnie obowiązującymi normami EU.
Naczepy niskopodwoziowe dostępne są w wielu wersjach o różnej szerokości oraz liczbie osi. Duży wybór wyposażenia dodatkowego oraz akcesoriów pozwala na wszechstronność zastosowań i dopasowanie parametrów do specyfiki działalności. Modułowa konstrukcja umożliwia zmianę długości, co z kolei stwarza możliwości transportowania nietypowych ładunków.
Używane naczepy stanowią doskonałą inwestycję. Wszystkie modele zostały zweryfikowane przez naszych pracowników pod kątem sprawności i w razie potrzeby uzupełnione o nowe części zamienne. Zapewniamy, że będą służyć przez wiele lat.

Naczepy Koegel do zadań specjalnych

Ten rodzaj naczep przeznaczony jest przede wszystkim do transportowania maszyn i materiałów budowlanych, kontenerów oraz innych ładunków wielkogabarytowych. Platformy ładunkowe mogą być wyposażone w zagłębienia na koła, zapewniające stabilność podczas jazdy i możliwość przewożenia wyższych maszyn. Każda nowa naczepa niskopodwoziowa Koegel posiada pełną gwarancję producenta.
Zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu – udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępności naczep niskopodwoziowych i zaproponujemy dostosowane do Państwa możliwości warunki finansowania.

Przejdź do paska narzędzi