Naczepy wywrotki, firanka, chłodnie, inne

Jesteśmy wyłącznym importerem naczep i przyczep renomowanej niemieckiej marki Kögel. W ofercie mamy pełny wybór pojazdów tego producenta: od naczep kurtynowych – również typu mega – przez coilmuldy, naczepy podkontenerowe, furgony, chłodnie, po przyczepy. Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszej naczepy lub przyczepy – dopasują propozycję do specyfiki danego przedsiębiorstwa i zaoferują elastyczne możliwości zabezpieczenia ładunku.

Szeroki wybór naczep

Prowadzimy sprzedaż naczep nowych, używanych i poleasingowych marki KÖGEL, a także proponujemy usługę wynajmu długoterminowego pojazdów do różnorodnych zastosowań. Z naszej oferty korzystają klienci działający w rozmaitych branżach – od transportowej po wojskową. Współpracujemy zarówno z krajowymi podmiotami, jak i dużymi markami międzynarodowymi. Posiadamy pełną gamę naczep, obejmującą: kurtyny, wywrotki, chłodnie, naczepy niskopodwoziowe, burtowe oraz izotermy.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy, proponując dogodne warunki finansowe, dostosowane do możliwości danego przedsiębiorstwa. Naczepy nowe posiadają wszystkie wymagane dokumenty, potwierdzające spełnienie aktualnych norm europejskich. Objęte są pełną gwarancją producenta.

Dzięki rozległej sieci kontaktów biznesowych i bliskiej współpracy z producentem, jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji zamówień. Sprzedaż naczep odbywa się w oparciu o przejrzyste zasady, gwarantujące naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

Naczepy nowe, używane i poleasingowe

Naczepy używane to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie godzą na kompromisy względem jakości oraz wytrzymałości. Oferowane naczepy odznaczają się znakomitymi parametrami, przeznaczone są do długiej pracy w skrajnych, zmieniających się warunkach. Dla wygody klientów możemy stworzyć indywidualny harmonogram spłat.

Dysponujemy również szerokim asortymentem oryginalnych i zamiennych części do naczep oraz profesjonalnymi usługami serwisowymi gwarancyjnymi, oraz pogwarancyjnymi.

Wybór odpowiedniej naczepy jest niezwykle istotny z punktu widzenia przedsiębiorcy, któremu zależy na zmniejszeniu kosztów eksploatacji oraz zbudowaniu optymalnej strategii rozwoju swojej floty. Jeżeli interesują Państwa dostępne w naszej ofercie naczepy poleasingowe, używane i nowe, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Jako wyłączny importer pojazdów Koegel możemy proponować rozwiązania, których nie mogą zaoferować inne firmy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi