Praktyki zawodowe Erasmus+ 2023

Praktyka czyni mistrza, a praktyka w Grupie DBK czyni dodatkowo niezapomniane wspomnienia! Z wielkim zadowoleniem podsumowujemy kolejną edycję praktyk zawodowych w ramach programu Erasmus+.

We współpracy z organizacją EU Mobility gościliśmy grupę 8 uczniów z łotewskiej szkoły Valmieras Tehnikums, którzy podbyli intensywne szkolenia w oddziałach Grupy DBK w Rudzie Śląskiej, Sosnowcu i Rybniku.

Młodzież kształci się na kierunku logistyka, więc i u nas trafiła pod skrzydła ekspertów z działu Magazynu i Logistyki . Wszystko wyjaśniliśmy i pokazaliśmy tak, jak wygląda w praktyce – to bezcenne uzupełnienie podręcznikowej wiedzy. Przybliżyliśmy również specyfikę pracy w międzynarodowym środowisku, co powinno zaprocentować w przyszłej karierze zawodowej. 

Uwielbiamy takie inicjatywy, bo uczniowie wnoszą do naszej codziennej pracy mnóstwo pozytywnej energii! Dziękujemy szkole, nauczycielom i opiekunom praktyk za zaufanie i możliwość dzielenia się wiedzą z kolejnymi pokoleniami. Podziękowania kierujemy też do uczniów, którzy niejednokrotnie zaskoczyli nas zaangażowaniem i pogodą ducha. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje praktyk zawodowych i kolejne młode talenty w naszych progach! Kto wie, może wkrótce spotkamy się z Tobą? Zapraszamy na staże i praktyki wszystkich tych, którzy chcą uczyć się od najlepszych w autoryzowanym serwisie Grupy DBK. Czytaj więcej >>

Przejdź do paska narzędzi