magazyn_dbkparts
W oddziałach Grupy DBK pojawił się nowy magazyn dla branży transportowej – DBK Parts News, kwartalnik pionu sprzedaży części zamiennych. Tematem przewodnim pierwszego numeru jest klimatyzacja w pojazdach ciężarowych.

Kwartalnik DBK Parts News powstał z myślą o branży transportowej oraz klientach, którzy oczekują sprawdzonych informacji o produktach z zakresu części zamiennych i akcesoriów.

W najnowszym numerze pojawił się obszerny materiał o klimatyzacji – m.in. fachowa wiedza oraz przegląd polecanych urządzeń dostępnych w ofercie pionu DBK Parts. Ponadto czytelnicy znajdą tam eksperckie artykuły o klockach hamulcowych oraz sprzęgłach, które zostały przygotowane we współpracy z topowymi producentami – marką Fra-sle oraz Eaton.

Oddzielną stronę poświęcono również tematyce części używanych, gdzie ekspert Grupy DBK tłumaczy, dlaczego warto uwzględnić taką opcję i czym się kierować przy zakupie. Pion DBK Parts oferuje szeroki wachlarz produktów wielu marek, stąd też nie zabrakło informacji o licznych nowościach produktowych.

Zachęcamy do lektury – magazyn jest dostępny w oddziałach sieci sprzedaży DBK Parts oraz w wersji elektronicznej:

Link do magazynu

Dowiedz się więcej o sieci sprzedaży części zamiennych DBK Parts tutaj.

Przejdź do paska narzędzi