ctc_zast-4

Należący do sieci DBK Truck Center CTC udostępnia swoim klientom dostawcze pojazdy zastępcze, tym samym uzupełniając ofertę istniejącego już programu, w ramach którego klienci Grupy DBK w sytuacjach awaryjnych mogą korzystać z przygotowanych dla nich pojazdów zastępczych klasy ciężkiej.

Program pojazdów zastępczych w Grupie DBK to odpowiedź na zwiększającą się dynamikę branży TSL, w której jedną z największych trudności są nieplanowane przestoje samochodów na skutek kolizji czy planowanych czynności serwisowych. Dla właściciela firmy transportowej często oznaczają one poważne konsekwencje wynikające z braku możliwości realizacji zlecenia bądź transport z opóźnieniem. Wpływają przy tym na kondycję finansową firmy oraz jej wizerunek, będąc przy tym istotnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Dzięki pełnej gamie pojazdów zastępczych dostępnych w sieci serwisowo-sprzedażowej DBK Truck Center nawet w sytuacjach awaryjnych biznes jest ciągle w drodze.

W pierwszym etapie, program realizowany będzie w oddziałach należących do Grupy DBK spółek CTC oraz Remo-Car – w Rudzie Śląskiej, Krakowie, Lublinie oraz podwarszawskich Święcicach. W każdym z tych punktów dostępne będą pojazdy Iveco Daily w najpopularniejszych wśród naszych użytkowników konfiguracjach, z których w przypadku sytuacji awaryjnych będą mogli skorzystać klienci Grupy DBK. Pojazdy zastępcze będą dostępne także w ofercie wynajmu krótkoterminowego na preferencyjnych warunkach. – Jako lider sprzedaży pojazdów IVECO w Polsce bardzo często spotykamy się z przedsiębiorcami, rozmawiając z nimi na temat największych dla nich barier w prowadzeniu biznesu.  Program dostawczych pojazdów zastępczych to odpowiedź na jedną z kluczowych przeszkód, jaką niewątpliwie są nieplanowane przestoje. To także kolejny z elementów realizowanej przez Grupę DBK strategii Total Care, w ramach której dbamy o to, aby wszyscy przedsiębiorcy z sektora TSL mogli koncentrować się na tym, co dla nich najistotniejsze, czyli prowadzeniu biznesu. – mówi Tomasz Urbanowicz, Prezes Zarządu CTC Sp. z o. o.

Przejdź do paska narzędzi