Odcinek 16 # Pojazdy używane? Tu okazje nie istnieją

W obecnych czasach przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po pojazdy z drugiej ręki, by przeczekać czas na dostawę nowych lub taniej powiększyć flotę. Jest popyt, jest podaż. Nie dziwi więc wysyp atrakcyjnych ofert – czy jednak w istocie takie są?

Jak nie natknąć się na minę? Na co zwrócić uwagę, wybierając używaną ciężarówkę czy naczepę? Jakie usługi dodatkowe warto wybrać? Skąd właściwie pochodzą ciężarówki z second handu i jak sprawdza się ich stan?

O tym opowie jeden z najlepszych na rynku ekspertów sektora Used Trucks, Krzysztof Sobieski, Dyrektor Pionu Sprzedaży Pojazdów Używanych w Grupie DBK. Prowadzącym Podcast Szerokości jest Filip Bednarkiewicz.

Posłuchajcie i pooglądajcie >>

Bądźcie z nami i śledźcie nas! Wszystkie nasze odcinki znajdziecie na:

* Facebooku
* YouTube
* Soundcloud
* Spotify
* Szerokosci.com

Szerokości Podcast – pierwszy podcast dla branży transportowej

Dotychczas ukazało się 16 odcinków Podcastu Szerokości. Ciekawostką jest fakt, że to audycja, którą można zarówno słuchać, jak i oglądać. W wirtualnym eterze poruszamy tematy bliskie, ciekawe i ważne dla przedsiębiorców działających w sektorze TSL. Do każdego odcinka zapraszany jest inny gość związany z transportem będący ekspertem w swojej tematyce. Prowadzącym jest Filip Bednarkiewicz, dziennikarz motoryzacyjny, twórca serwisu 40ton.net. Za realizację podcastów odpowiada agencja PressToRead.

Wszystkie odcinki Podcastu Szerokości dostępne są zarówno na kanale YouTube Grupy DBK, ale również na platformach Spotify oraz Soundcloud, a także na stronie szerokosci.com.

Przejdź do paska narzędzi