Odcinek 13 # Oryginalne, regenerowane czy zamienniki – jakie części wybrać?

KAŻDY przedsiębiorca z branży transportowej prędzej czy później będzie musiał się zmierzyć z awarią pojazdu. Każdy przedsiębiorca stanie przed dylematem: jaką część wybrać – oryginalną, regenerowaną czy zamiennik? Jak na takie pytanie odpowiedzieć w serwisie… i jakie konsekwencje niesie za sobą każdy z wyborów – w krótszej i dłuższej perspektywie?

Czy zamienniki faktycznie są tańsze, a oryginalne są zawsze najlepszym wyborem?

Odpowiedzi na te pytania w nowym odcinku Szerokości Podcast powstałym we współpracy z IVECO Poland.

Posłuchajcie i pooglądajcie >>

Transkrypcję podcastu przeczytasz tutaj.

Bądźcie z nami i śledźcie nas! Wszystkie nasze odcinki znajdziecie na:

* Facebooku
* YouTube
* Soundcloud
* Spotify
* Szerokosci.com

#Szerokości

Szerokości Podcast – pierwszy podcast dla branży transportowej

Dotychczas ukazało się 13 odcinków Szerokości Podcast. Ciekawostką jest fakt, że to audycja, którą można zarówno słuchać, jak i oglądać. W wirtualnym eterze poruszamy tematy bliskie, ciekawe i ważne dla przedsiębiorców działających w sektorze TSL. Do każdego odcinka zapraszany jest inny gość związany z transportem będący ekspertem w swojej tematyce. Prowadzącym Szerokości Podcast jest Filip Bednarkiewicz, dziennikarz motoryzacyjny, twórca serwisu 40ton.net.  Za realizację podcastów odpowiada agencja PressToRead.

Wszystkie odcinki Szerokości Podcast dostępne są zarówno na kanale YouTube Grupy DBK, ale również na platformach Spotify oraz Soundcloud, a także na stronie szerokosci.com.

Przejdź do paska narzędzi