DBK Truck Center  Kraków

Już od 25 listopada zapraszamy do nowoczesnego obiektu serwisowo-sprzedażowego w Krakowie!

Nowy oddział zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Skotnickiej 250 tuż przy zjeździe z obwodnicy na węźle Kraków-Skawina. W ramach autoryzacji serwis będzie świadczył naprawy gwarancyjne pojazdów ciężarowych i dostawczych marki IVECO, Iveco BUS oraz naczep KÖGEL, natomiast naprawy pogwarancyjne i powypadkowe będą oferowane dla wszystkich marek pojazdów.

Serwis wyposażony jest w 5 stanowisk przejazdowych o długości 28m, a wśród nich znajdzie się najnowocześniejsza linia diagnostyczna składająca się z rolkowego urządzenia do pomiaru sił hamowania oraz szarpaka do precyzyjnego określenie luzu w układzie zawieszenia. Nie zabraknie również systemu centralnej dystrybucji i monitorowania rozchodów materiałów smarnych renomowanego szwedzkiego producenta firmy ORION, który zapewni sprawne wykonywanie przeglądów okresowych. Osobne pomieszczenie o powierzchni 70m2, wyposażone w obrotowe stojaki, umożliwi wykonywanie zaawansowanych napraw głównych podzespołów pojazdów (silników, skrzyń biegów, osi). Ze względu na obsługę wielu marek pojazdów ciężarowych i dostawczych powstanie również dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych o powierzchni ponad 400m2. Przy obiekcie zostanie przygotowany utwardzony parking dla 30 zestawów.

Zgodnie z filozofią „Total Care” w oddziale będą dostępne wszystkie produkty i usługi Grupy DBK, które umożliwią kompleksową obsługę każdego klienta z sektora TSL. Oprócz wspomnianych już usług serwisowych, pojawią się takie usługi jak:

sprzedaż pojazdów IVECO Daily i Eurocargo,

sprzedaż naczep KÖGEL,

DBK Parts – sprzedaż części zamiennych,

DBK Rental – wynajem pojazdów użytkowych ,

DBK Financial Services – usługi finansowe (ubezpieczenia i leasing),

Sprzedaż usług telematycznych.

Serdecznie zapraszamy!

+48 12 328 38 80

Przejdź do paska narzędzi