DBK Rental, należący do Grupy DBK – lidera rozwiązań dla branży transportowej w Polsce – powiększa flotę oraz rozszerza ofertę wynajmu. Teraz pojazdy ciężarowe, dostawcze i naczepy dostępne są również w wynajmie krótkoterminowym.

Iveco Daily w ofercie wynajmu krótkoterminowego DBK Rental

DBK Rental to wiodąca marka na rynku wynajmu pojazdów użytkowych w Polsce. Dotychczas flota firmy, licząca ponad 3000 pojazdów, obejmowała samochody ciężarowe, dostawcze, naczepy, a także pojazdy specjalistyczne dostępne w wynajmie na okres od 36 do 60 miesięcy. Klienci DBK Rental to przede wszystkim firmy poszukujące elastyczności, jaką daje im wynajem. W ramach stałej miesięcznej opłaty otrzymują oni pełną mobilność w realizacji usług transportowych, czyli m.in.: finansowanie, ubezpieczenie, podatki drogowe, rejestracje, serwis, opony, a także samochód zastępczy w razie potrzeby. Jest to zgodne z głównym hasłem DBK Rental – „Po prostu jedź, a my zajmiemy się resztą”. Elastyczne podejście do usługi wynajmu pojazdów to wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców małych i dużych, działających w różnych branżach. Z tego względu z początkiem listopada br. DBK Rental wprowadziło usługę najmu krótkoterminowego – od 1 dnia do 12 miesięcy.

Oferta wynajmu krótkoterminowego jest skierowana do firm, które poszukują sposobów na optymalizację floty bądź zaspokojenie potrzeb transportu krótkoterminowego. Korzystając z wynajmu krótkoterminowego mogą one powiększać flotę w momentach zwiększonego zapotrzebowania – np. w okresach letnich czy świątecznych. Wynajem krótkoterminowy to również rozwiązanie na sytuacje nieplanowane, wymagające szybkiej reakcji, jak usterka pojazdu. Korzystając z wynajmu krótkoterminowego, klienci mogą szybko odzyskać mobilność i korzystać z naszego pojazdu w charakterze pojazdu zastępczego. – mówi Artur Nowicki, Prezes Zarządu DBK Rental.

Wprowadzenie usługi wynajmu krótkoterminowego to element długoterminowej strategii Grupy DBK. Obecnie flota DBK Rental liczy już  ponad 3000 pojazdów i ma się powiększyć do ponad 7000 w ciągu najbliższych 4 lat. DBK Rental posiada przy tym najmłodszą flotę pojazdów w Polsce. Średni wiek pojazdu to 17 miesięcy, co pozwala klientom na zachowanie pełnej mobilności, spełniając przy tym najnowsze normy emisji spalin. Wszystkie pojazdy we flocie DBK Rental są wyposażone w zaawansowane urządzenia telematyczne pozwalające na efektywne zarządzanie pojazdami, jak i kierowcami, co wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Przejdź do paska narzędzi