Przygotowaliśmy kolejny serwis internetowy dla naszych klientów – tym razem stronę jednej z najnowszych marek Grupy DBK, sieci Truck Point.

Na stronie marki Truck Point (www.truckpoint.com.pl) nasi klienci mogą zapoznać się z zakresem usług serwisowo-sprzedażowych punktów, sprawdzić kontakty do oddziałów oraz listę aktualnie obowiązujących promocji w sieci i Grupie DBK. Witryna jest wykonana w technologii RWD (strona responsywna), co umożliwia jej swobodne przeglądanie na każdym urządzeniu mobilnym.

Marka Truck Point to kolejna sieć obsługowa w Grupie DBK, w której prowadzimy sprzedaż części zamiennych uzupełnioną o usługi serwisowe (m.in. obsługa klimatyzacji, naprawy powypadkowe, usługi blacharsko-lakiernicze, serwis opon, układy pneumatyczne i ustawienie osi).

Ofertę Truck Point kierujemy do właścicieli wszystkich marek pojazdów ciężarowych i dostawczych. Na stanie magazynowym posiadamy szeroki zakres części zamiennych (w tym cenioną markę TRP), a obecność na mapie sprzedażowej DBK Parts umożliwia zamówienie każdego produktu i dostawę na kolejny dzień do wybranego punktu. Pakiet usług serwisowych, które oferujemy w punktach Truck Point, to najlepsze rozwiązanie dla pojazdów, które już nie korzystają z napraw gwarancyjnych. Przeszkolony personel, „know-how” z racji przynależności do ogólnopolskiej sieci serwisowej Grupy DBK, atrakcyjne oferty cenowe to kilka powodów, dla których warto sprawdzić propozycje sieci Truck Point – na ten moment znajdującej się w takich lokalizacjach jak Bydgoszcz oraz Rybnik.

Adres strony: www.truckpoint.com.pl

Przejdź do paska narzędzi