meta

Udało się – kolejny odcinek na mapie Polski przejechany na dwóch kółkach. Uczestnicy TranSPORT Ride tym razem przemierzyli północno-wschodni region, wykręcając w sumie 421km!

7. edycja rajdu (w tym roku już druga) rozpoczęła się 31 sierpnia we Włodawie na Lubelszczyźnie. Trasa wiodła przez Terespol, aż w kierunku Podlasia przez takie miasta jak Siematycze, czy Białowieża. Rajd o Puchar Prezesa Grupy DBK zakończył się 4 września w Kiermusach w okolicach Białegostoku, a metę przekroczyło ponad 20 uczestników, wśród których znaleźli się przedstawiciele Grupy DBK, właściciele firm transportowych ze Śląska oraz gościnnie 2 kolarzy z VERVA Activejet, Łukasz Bodnar oraz Paweł Charucki, a także Piotr Chmielewski, były kolarz i fizjoterapeuta grupy VERVA Activejet.

TranSPORT Ride to sportowy projekt zainicjowany przez Grupę DBK oraz firmę Alcopper Trans Logistics. Inicjatywa ma na celu promocję aktywnego trybu życia i integrację właścicieli firm transportowych podczas przemierzania rowerem kolejnych kilometrów wzdłuż granic Polski.

Następna edycja, już po raz ósmy, wystartuje na początku czerwca 2017.

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi