meta

Udało się – kolejny odcinek na mapie Polski przejechany na dwóch kółkach. Uczestnicy TranSPORT Ride tym razem przemierzyli północno-wschodni region, wykręcając w sumie 421km!

7. edycja rajdu (w tym roku już druga) rozpoczęła się 31 sierpnia we Włodawie na Lubelszczyźnie. Trasa wiodła przez Terespol, aż w kierunku Podlasia przez takie miasta jak Siematycze, czy Białowieża. Rajd o Puchar Prezesa Grupy DBK zakończył się 4 września w Kiermusach w okolicach Białegostoku, a metę przekroczyło ponad 20 uczestników, wśród których znaleźli się przedstawiciele Grupy DBK, właściciele firm transportowych ze Śląska oraz gościnnie 2 kolarzy z VERVA Activejet, Łukasz Bodnar oraz Paweł Charucki, a także Piotr Chmielewski, były kolarz i fizjoterapeuta grupy VERVA Activejet.

TranSPORT Ride to sportowy projekt zainicjowany przez Grupę DBK oraz firmę Alcopper Trans Logistics. Inicjatywa ma na celu promocję aktywnego trybu życia i integrację właścicieli firm transportowych podczas przemierzania rowerem kolejnych kilometrów wzdłuż granic Polski.

Następna edycja, już po raz ósmy, wystartuje na początku czerwca 2017.

Przejdź do paska narzędzi