IVECO Daily dostępny od reki

IVECO Daily od ręki

Jeśli szukasz nowego pojazdu dostawczego i nie masz ochoty oraz czasu czekać tygodniami, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej szeroką gamę fabrycznie nowych samochodów IVECO Daily – dostępnych od ręki!

Różne konfiguracje, rozstawy osi i gotowe zabudowy… Od furgonów, poprzez kontenery, izotermy, plandeki, wywrotki na specjalistycznych lawetach skończywszy…. Pojazdy wyposażone są w ekonomiczny i bardzo dynamiczny silnik wysokoprężny o pojemności 3,0 litrów i mocach od 160 do 180 KM w zależności od wersji.

Dlaczego warto wybrać IVECO Daily

W nowym modelu można znaleźć dla przykładu: fabryczne tylne zawieszenie pneumatyczne, aktywny tempomat ACC z czujnikiem radarowym + asystent jazdy w korku (QUEUE ASSIST), amortyzowany komfortowy fotel kierowcy (3 stopnie regulacji, podparcie lędźwiowe, podłokietnik), hamulec postojowy uruchamiany elektrycznie, kolorowy wyświetlacz centralny TFT (km/h), moduł telematyczny Connectivity Box (3G), pełne światła LED (dzienne, mijania, drogowe), radio cyfrowe HI-CONNECT, sterowanie przy kierownicy, Bluetooth, wyjścia + Nawigacja EUROPA, układ elektronicznej blokady mechanizmu różnicowego (Traction +) oraz asystent zjazdu ze wzniesienia, czy układ wentylacji i ogrzewania kabiny z klimatyzacją automatyczną. W przypadku zabudów kontenerowych czy skrzyniowych, pojazdy wyposażamy w spojlery i owiewki, a także windy hydrauliczne.

Wszystkie informacje dotyczące tego modelu >>

Nowe IVECO Daily 35c18h od ręki

Obsługa TOTAL CARE

Oprócz pojazdów dostępnych od ręki gwarantujemy także dogodne warunki finansowania w oparciu o atrakcyjny leasing oraz ubezpieczenie. W ramach pakietu TOTAL CARE zapewniamy dodatkowo pełną obsługę w jednym miejscu: doradztwo w zakresie konfiguracji pojazdów, samochody demonstracyjne, samochody zastępcze, autoryzowane serwisy w całej Polsce, okręgowe stacje diagnostyczne czy odkup auta używanego.

Lista nowych pojazdów IVECO Daily, które są dostępne do odbioru od ręki znajduje się pod poniższym linkiem. W razie pytań i potrzeby konsultacji, jesteśmy do dyspozycji pod telefonem, chatem, mailem oraz w salonach sprzedaży.

Przejdź do paska narzędzi