DAF International Customer Ride & Drive

Sypki, głęboki piach, błoto na przemian z twardymi wybojami, na których kierownicę wyrywa z rąk… oto najprawdziwsza, pracująca, holenderska żwirownia. Idealne miejsce, by podczas International Customer Ride & Drive, 5 i 6 czerwca przetestować DAF-y najnowszej generacji w wersji Construction.

Zobaczcie krótką relację Koordynatora Sprzedaży Pojazdów Specjalistycznych w Grupie DBK, Konrada Misia z wydarzenia RIDE&DRIVE:

Za co klienci cenią pojazdy DAF do zadań specjalnych?

Mocne osie, wysoki prześwit nad podłożem, 3-częściowy wytrzymały, stalowy zderzak, czy osłona chłodnicy, to norma w takich samochodach. Co zatem wyróżnia DAF-y ?

Przedni napęd dołączany w razie potrzeby, by znacznie oszczędzić paliwo. Przenoszony hydraulicznie z silnika (nie ze skrzyni biegów). Klienci, profesjonaliści ocenili go w trakcie testów bardzo wysoko – szczególnie w zestawie ciągnik/naczepa, gdzie normalnie stosunek osi bez napędu do tych z napędem, to 4:1.

Jazda po wyboistym terenie powoduje duży hałas i drgania, które mogą solidnie zmęczyć kierowcę. Nie w DAF-ie, którego wyróżnia niespotykanie wysoki komfort pracy zawieszenia i wyciszenie kabiny. Praca jest jeszcze przyjemniejsza dzięki nowemu, działającemu z niezwykłą lekkością układowi kierowniczemu.

DAF-em nie utkniesz w jednym miejscu. Układ napędowy wspaniale, w elastyczny, płynny sposób przenosi siłę na koła, zachowując przyczepność na śliskim / piaszczystym podłożu. Nieocenioną wręcz pracę w trudnym terenie wykonuje, gdy włączymy programy: Off-Road oraz Rock-Free – ten ostatni pomaga uwolnić zablokowany pojazd.

DAF to jeden, doskonale funkcjonujący organizm. Wielość opcji wyboru elementów sterujących w kabinie oraz szeroki zakres symboli informacyjnych na cyfrowym ekranie, zapewniają pełną interakcję i kontrolę kierowcy nad zabudową.  Chcesz przekonać się, jaki DAF będzie najlepszy do pracy w terenie w przypadku Twojego biznesu?

Któryś z nich przydałby się w Twojej firmie?

Przejdź do paska narzędzi