Przyszłość transportu zeroemisyjnego

Grupa DBK z dumą uczestniczyła w Kongresie Nowej Mobilności, który odbył się od 26 do 28 września w EXPO Łódź. Nasze zaangażowanie w śledzenie trendów w branży transportowej znalazło wyraz w aktywnym uczestnictwie w prezentacji rozwiązań naszego partnera – markę IVECO.

Kongres Nowej Mobilności to wydarzenie o znaczącym znaczeniu dla branży zrównoważonego transportu w Europie, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Kongres skupiał się na prezentacji rozwiązań zarówno dla dostawców, jak i odbiorców technologii zeroemisyjnych wschodzących rynków e-mobility, które mają duży potencjał rozwoju. Kongres poruszał tematy związane z rozwojem ekosystemów wodorowych, europejskim rynkiem baterii oraz wsparciem dla elektromobilności, co wskazuje na zainteresowanie innowacjami i nowymi technologiami w branży.

IVECO, lider w dziedzinie zielonej transformacji, zrobił znaczący krok naprzód, prezentując model IVECO Heavy-Duty Battery. Podczas uroczystości odsłonięcia tego innowacyjnego pojazdu, przedstawiciele marki szczegółowo omówili plan dekarbonizacji na najbliższe lata. Podkreślili multienergetyczne podejście do transformacji sektora transportowego, wskazując na stopniowe wprowadzanie pojazdów zeroemisyjnych.

W naszej ofercie znajdziecie już teraz IVECO eDaily.

Przejdź do paska narzędzi