Grupa DBK ponownie nagrodzona Diamentem Forbesa 2023

Podczas gali w Sopocie, Grupa DBK ponownie została nagrodzona Diamentem Forbesa, jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Już po raz piętnasty redakcja „Forbes” przy współpracy z Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2023”.

W debacie eksperckiej, którą prowadziła Katarzyna Dębek, zastępca redaktora naczelnego Forbes Polska, dyskutowali:  Andrzej Ostrowski – Dyrektor Regionalny ds. Korporacyjnych, Region Gdańsk, ING Bank Śląski, Adrian Bellgrau – prezes Savino Del Bene Poland, Bartłomiej Glinka – prezes Omida Group, Tomasz Szczepanski – Członek Rady Nadzorczej Grupy, Dyrektor Finansowy w Grupie DBK,  Piotr Zurowski – Partner w KPMG Poland, Szef Biura Doradztwa Podatkowego w Gdańsku. Adam Antoniak, ekonomista z Biura Analiz Makroekonomicznych ING Polska, podzielił się wiedzą o aktualnej sytuacji gospodarczej w analizie pt. „Inflacja, spowolnienie, transformacja”.

Kiedyś ktoś mądry powiedział, martw się, wtedy kiedy jest dobrze, a nie wtedy kiedy jest źle. I my cały czas tak patrzymy na biznes, na przyszłość. Nie trzeba bać się inwestycji ani tych materialnych, ani w kapitał ludzki. Excel i odpowiednie szacowanie ryzyka, może zapewnić sukces w biznesie.” – mówił Tomasz Szczepański, Członek Rady Nadzorczej Grupy, Dyrektor Finansowy w Grupie DBK podczas debaty, na temat szans dla biznesu w niepewnym otoczeniu, która towarzyszyła sopockiej gali rozdania Diamentów. 

Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy wszystkim nagrodzonym firmom!

Przejdź do paska narzędzi