iveco_daily_w_wynajmie_dlugokomfortowymDo floty pojazdów dostępnych w wynajmie Grupy DBK dołączył kolejny segment – pojazdy dostawcze.  

W ofercie krótko- i długoterminowego najmu pojawiły się pojazdy z segmentu lekkiego. W chwili obecnej model dostępny w wynajmie Grupy DBK to IVECO Daily, jeden z najczęściej wybieranych samochodów dostawczych w Polsce. Klienci mają do wyboru różne konfiguracje i zabudowy – furgony, chłodnie, izotermy, kontenery. W przypadku zainteresowania innym typem zabudowy istnieje możliwość przygotowania pojazdu do wynajmu na życzenie klienta. W najbliższym czasie do oferty DBK Rental dołączą inne popularne dla tego segmentu marki.

Użytkownicy pojazdów dostawczych wynajętych w DBK Rental otrzymują kompleksową obsługę w zakresie serwisu (naprawy, przeglądy, wymiana ogumienia), finansowym (finansowanie, ubezpieczenie, podatek od środków transportowych dla pojazdów o DMC powyżej 3.5t, rejestracja pojazdu) oraz administracyjnym, w tym wsparcie doradców, pełne zarządzanie flotą czy analizę stylu jazdy kierowców.

„Wprowadzając lekki segment do oferty wynajmu DBK Rental, kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów. Część przewoźników ma w planach rozszerzenie wachlarza usług o transport lokalny i dystrybucję, gdzie najlepiej sprawdzają się pojazdy dostawcze. W takiej sytuacji wynajem stanowi najrozsądniejsze rozwiązanie – optymalne, z możliwością dostosowania do profilu działalności firmy. Nasi klienci mogą skorzystać z najmu w opcji krótko- i długoterminowej – wszystko w zależności od ich potrzeb i charakteru biznesu – mówi Łukasz Chyliński, dyrektor zarządzający DBK Rental.

DBK Rental to wynajem pojazdów użytkowych – ciągników siodłowych, naczep i cystern, pojazdów specjalistycznych, a od niedawna również pojazdów dostawczych. Flota do wynajmu Grupy DBK liczy już ponad 1700 pojazdów wiodących marek (m.in. DAF, IVECO, MAN, KOEGEL, LAG, SCHMITZ). Aktualne oferty na wynajem pojazdów dostawczych są dostępne na stronie www.dbkrental.com lub pod nr infolinii +48 660 123 000.

Przejdź do paska narzędzi