Gala Ambasadorów marki KÖGEL w Talaria Resort&Spa, 2017 r.

16 listopada w Talaria Resort&Spa miała miejsce Gala Ambasadorów marki KÖGEL, podczas której czołowe firmy transportowe w Polsce otrzymały wyróżnienia od Grupy DBK i niemieckiej marki naczep.

Uroczysta Gala Ambasadorów odbyła się już po raz drugi – w ubiegłym roku idea wyróżniania ambasadorów marki została zapoczątkowana przez Grupę DBK z myślą o firmach, które od wielu lat stawiają na naczepy KÖGEL we własnych flotach. Do 17 ubiegłorocznych Ambasadorów KÖGEL dołączyło 7 nowych przedsiębiorstw transportowych – liderów w swych biznesowych kategoriach. Dodatkowo 3 firmy, które w 2017r. szczególnie przyczyniły się do promowania i budowania wizerunku marki, zostały wyróżnione tytułem „Złotego Ambasadora”.

            – Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wyróżnienie lojalnych klientów, którzy postawili na markę KÖGEL w swoim biznesie – za co jesteśmy bardzo wdzięczni i pragniemy w ten szczególny sposób to podkreślić, honorując wybrane firmy tytułem „Ambasadora marki KÖGEL” – opowiada Jacek Portalski, wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o., generalnego importera naczep KÖGEL w Polsce. – Nagrodzone firmy reprezentują niezwykle wysoki poziom na polskim i europejskim rynku, co dodatkowo stanowi dla nas powód do dumy.

Galę uświetniła obecność nagrodzonych firm oraz zeszłorocznych Ambasadorów, przedstawicieli KÖGEL Trailer GmbH & CO w osobie Massimo Dodoni, Sales Director International oraz Krystiana Smolskiego, Sales Director North-East Europe. Ponadto w spotkaniu wziął udział jeden z partnerów Grupy DBK, firma Eaton, którą reprezentował Rafał Bieliński, Sales Manager oraz kadra zarządzająca Grupy DBK.

Marka KÖGEL od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów naczep na polskim i europejskim rynku. W Polsce jest obecna od ponad 15 lat, natomiast od 2005 roku sprzedaż produktów tej marki realizuje Grupa DBK. Po kilku latach licznych sukcesów sprzedażowych w charakterze dealera w 2010 firma została generalnym importerem marki w Polsce. Blisko 13 000 naczep niemieckiego producenta zasiliło floty tysiąca polskich firm transportowych od początku działalności Grupy DBK na rynku naczep.

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi