Gala Ambasadorów marki KÖGEL w Talaria Resort&Spa, 2017 r.

16 listopada w Talaria Resort&Spa miała miejsce Gala Ambasadorów marki KÖGEL, podczas której czołowe firmy transportowe w Polsce otrzymały wyróżnienia od Grupy DBK i niemieckiej marki naczep.

Uroczysta Gala Ambasadorów odbyła się już po raz drugi – w ubiegłym roku idea wyróżniania ambasadorów marki została zapoczątkowana przez Grupę DBK z myślą o firmach, które od wielu lat stawiają na naczepy KÖGEL we własnych flotach. Do 17 ubiegłorocznych Ambasadorów KÖGEL dołączyło 7 nowych przedsiębiorstw transportowych – liderów w swych biznesowych kategoriach. Dodatkowo 3 firmy, które w 2017r. szczególnie przyczyniły się do promowania i budowania wizerunku marki, zostały wyróżnione tytułem „Złotego Ambasadora”.

            – Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wyróżnienie lojalnych klientów, którzy postawili na markę KÖGEL w swoim biznesie – za co jesteśmy bardzo wdzięczni i pragniemy w ten szczególny sposób to podkreślić, honorując wybrane firmy tytułem „Ambasadora marki KÖGEL” – opowiada Jacek Portalski, wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o., generalnego importera naczep KÖGEL w Polsce. – Nagrodzone firmy reprezentują niezwykle wysoki poziom na polskim i europejskim rynku, co dodatkowo stanowi dla nas powód do dumy.

Galę uświetniła obecność nagrodzonych firm oraz zeszłorocznych Ambasadorów, przedstawicieli KÖGEL Trailer GmbH & CO w osobie Massimo Dodoni, Sales Director International oraz Krystiana Smolskiego, Sales Director North-East Europe. Ponadto w spotkaniu wziął udział jeden z partnerów Grupy DBK, firma Eaton, którą reprezentował Rafał Bieliński, Sales Manager oraz kadra zarządzająca Grupy DBK.

Marka KÖGEL od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów naczep na polskim i europejskim rynku. W Polsce jest obecna od ponad 15 lat, natomiast od 2005 roku sprzedaż produktów tej marki realizuje Grupa DBK. Po kilku latach licznych sukcesów sprzedażowych w charakterze dealera w 2010 firma została generalnym importerem marki w Polsce. Blisko 13 000 naczep niemieckiego producenta zasiliło floty tysiąca polskich firm transportowych od początku działalności Grupy DBK na rynku naczep.

Przejdź do paska narzędzi