Zadbaj o chłodnictwo z Grupą DBK

Decydując się na zakup agregatu chłodniczego do swojego pojazdu niejednokrotnie stajemy przed wyborem, który wpłynie na Twoją działalność na wiele lat. W Grupie DBK oferujemy nie tylko najwyższej jakości produkty marki Daikin, ale również kompleksową obsługę, która zaczyna się od profesjonalnego doboru urządzenia, przez montaż, aż po serwis posprzedażowy. Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalny dobór i montaż

Kluczem do sukcesu jest odpowiednie dopasowanie agregatu chłodniczego do indywidualnych potrzeb klienta. Nasz zespół wykwalifikowanych ekspertów pomoże wybrać urządzenie, które najlepiej sprosta wymaganiom Twojej działalności. Montaż, w jednym z 11 dedykowanych punktów na terenie całego kraju, gwarantuje szybki i pewny proces instalacji. – Zależy nam, aby każdy klient otrzymał urządzenie idealnie dopasowane do jego potrzeb. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają precyzyjnie określić wymagania i następnie wybrać najlepsze rozwiązanie – podkreśla Tomasz Feliga, Menadżer Produktu – Agregaty Chłodnicze w Grupie DBK.

Tomasz Feliga |Menadżer Produktu – Agregaty Chłodnicze w Grupie DBK

Jakość i niezawodność Daikin

Oferta agregatów chłodniczych w Grupie DBK opiera się na produktach renomowanej firmy Daikin. Ta marka to synonim jakości i niezawodności na rynku chłodnictwa. Daikin stale rozwija i doskonali swoje produkty, także pod przejętą niedawno marką Zanotti. Sprawia to, że są one jednymi z najlepszych na rynku. – Jedną z zalet Daikin jest wysoka moc chłodnicza agregatów, która w połączeniu z wydajnymi wentylatorami parowników zapewnia bardzo krótki czas osiągnięcia temperatury nastawy – wskazuje Feliga. – To szczególnie ważne w dystrybucji miejskiej – dodaje. Produkty Daikin oferują niezawodność i wydajność, które przekładają się na realne oszczędności i efektywność w dłuższym okresie użytkowania. To jakość sama w sobie. Marka Daikin jest gwarantem, któremu można zaufać!

Obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie

Chłodnictwo w Grupie DBK to nie tylko pewny produkt na etapie zakupu, ale także sprawdzona obsługa posprzedażowa i serwisowa. Jakość świadczonych usług jest stale rozwijana poprzez regularne szkolenia personelu. W ciągłej dostępności są także części zamienne. Oferujemy pełny serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, a dedykowane zespoły serwisantów dbają o to, by agregaty działały bez zarzutu. – Warto także wspomnieć o współpracy z najlepszymi firmami zabudowującymi, co daje klientowi i nam gwarancję bezawaryjnej eksploatacji przez wiele lat – podkreśla Tomasz Feliga.

Podążając za trendami

Obserwujemy dynamicznie zmieniający się rynek. W Grupie DBK stale dostosowujemy ofertę do najnowszych trendów i potrzeb klientów. Coraz większą popularność zyskują samochody elektryczne – my również poszerzamy naszą ofertę o rozwiązania dedykowane tym pojazdom. Nasi klienci mogą liczyć na innowacyjne i ekologiczne technologie. – Oferta Grupy DBK stale ewoluuje, aby odpowiadać na potrzeby rynku. Jedną z gałęzi, na których się skupiamy są rozwiązania stworzone z myślą o pojazdach elektrycznych, które coraz śmielej wjeżdżają na nasze ulice – podsumowuje odpowiedzialny za rozwój grupy produktowej agregatów chłodniczych w Grupie DBK, Tomasz Feliga.

Więcej na temat agregatów chłodniczych marki Daikin przeczytasz TUTAJ >>

Dlaczego warto nam zaufać? Posłuchaj więcej w wideo!

Chcesz przetestować to rozwiązanie w swoim biznesie?

Przejdź do paska narzędzi