Produkty Grupy DBK w plebiscycie Fleet Derby 2021

Wystartowała dziesiąta, jubileuszowa edycja ogólnopolskiego internetowego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2021, dedykowanego zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Miło nam poinformować, że w zestawieniu nominowanych produktów i usług flotowych, znalazły się rozwiązania Grupy DBK!

Ten ogólnopolski plebiscyt wyróżnia rozwiązania, które zmieniają czy wręcz rewolucjonizują rodzimy rynek usług flotowych. Przedstawicie branży flotowej nominowani są w kategorii Zespół Flotowy i Fleet Manager, natomiast rozwiązania prezentowane są w kategorii elektromobilność, napędy alternatywne, produkt/usługa flotowa i motoryzacyjna marka flotowa. Plebiscyt odbywa się on-line, za pośrednictwem strony: www.fleetderby.pl. Taka forma prezentacji, daje możliwość prostej weryfikacji i porównania aktualnych ofert zlokalizowanych w jednym miejscu i wyboru najlepszej, w danej podkategorii.

Głosowanie trwa do 11 czerwca 2021, a ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 17 czerwca br. podczas gali wręczenia statuetek. Nad poprawnym przebiegiem plebiscytu czuwa kapituła plebiscytu powołana przez organizatora. Przypomnijmy, że w zeszłym roku DBK Rental otrzymał nagrodę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego w Polsce!

Zagłosuj na nas w plebiscycie Fleet Derby 2021!

Plebiscyt Fleet Derby 2021  to doskonała okazja, aby wyróżnić i nagrodzić najlepsze produkty i usługi flotowe. Jednocześnie zachęcamy do głosowania na rozwiązania Grupy DBK! Są to:

Telematyka DBK Fleet Management >>

Wynajem długoterminowy DBK Rental >>

Zespół flotowy >>

Dziękujemy za każdy oddany głos na rozwiązania Grupy DBK!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi