Naczepy o konstrukcji skrzyniowej są najczęściej użytkowanymi transporterami towarów. Wynika to z ich uniwersalności: mają dużo zastosowań i mogą bezpiecznie przewozić ładunki zarówno luzem, jak i w opakowaniach zbiorczych. Naczepy skrzyniowe doskonale nadają się do dostaw artykułów spożywczych, substancji niebezpiecznych czy chociażby produktów AGD i RTV.

Dostępne naczepy cechują się dużą powierzchnią załadunkową i niskimi kosztami eksploatacji. W ofercie posiadamy pojazdy od renomowanej, niemieckiej marki Koegel. Do dyspozycji klientów oddajemy kilka stabilnych i wytrzymałych modeli. Proponujemy naczepę Koegel Cargo o niskiej masie, w pełni kompatybilną z 2- i 3-osiowymi ciągnikami, a także lekką Koegel Light oraz Koegel FlexiUse o elastycznym zastosowaniu. Do ciągników o niewielkiej wysokości siodła polecamy natomiast model Koegel Mega. Na potrzeby przewożenia materiałów budowlanych doskonale sprawdzi się z kolei Koegel Multi.

Wszystkie naczepy skrzyniowe zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących odporność na urazy i niekorzystne czynniki zewnętrzne (deszcz, śnieg, promienie UV). Można również ulepszyć je o dodatkowe wyposażenie. Oferujemy całą gamę opcjonalnych udogodnień i części zamiennych – m.in. akcesoria do plandek, pasy mocujące oraz belki zabezpieczające załadunek.

Polecamy używane modele

Zakup naczep nie musi wiązać się z ogromnym wydatkiem. Asortyment naszego sklepu składa się także z wykorzystywanego wcześniej sprzętu. Używana naczepa skrzyniowa nie posiada żadnych usterek i jest gotowa do wieloletniej pracy. Może natomiast nosić małe ślady eksploatacji, takie jak naturalnie powstające zarysowania. Główną zaletą takiego produktu jest cena atrakcyjniejsza niż w przypadku fabrycznie nowych naczep.

Zarówno używane, jak i nowe pojazdy można znaleźć na internetowej Giełdzie Grupy DBK. Platforma umożliwia łatwe przeglądanie i porównywanie ofert, a przede wszystkim wygodne zakupy online w formie licytacji lub w trybie Kup teraz. Wystarczy się zarejestrować, by zyskać dostęp do szerokiej bazy wyselekcjonowanych samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep oraz naczep. Każdy model posiada udokumentowaną historię, został sprawdzony i przetestowany. Na stronie pojazdu znajduje się komplet informacji – m.in. parametry techniczne, stan techniczny, wyposażenie dodatkowe.

Jeśli interesuje Państwa zakup profesjonalnej naczepy skrzyniowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze właściwego modelu.

Przejdź do paska narzędzi