Naczepy izotermy

Jesteśmy wyłącznym importerem naczep i przyczep renomowanej niemieckiej marki Kögel. W ofercie mamy pełny wybór pojazdów tego producenta: od naczep kurtynowych – również typu mega – przez coilmuldy, naczepy podkontenerowe, furgony, chłodnie, po przyczepy. Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszej naczepy lub przyczepy – dopasują propozycję do specyfiki danego przedsiębiorstwa i zaoferują elastyczne możliwości zabezpieczenia ładunku.

Koegel Box

Niezawodne naczepy izotermy marki Koegel

Przedstawiamy ofertę naczep skrzyniowych, pochodzących od marki Koegel. Wszystkie modele zostały przygotowane do transportu towarów podatnych na zmiany temperatury i takich, które mogą ulec szybkiemu zepsuciu.
W naszym asortymencie znajduje się np. chłodnia Kögel Cool – PurFerro o niskiej masie, która gwarantuje wysoką ładowność. Doskonały system recyrkulacji powietrza i specjalna izolacja ścian zapewniają stałą temperaturę wewnątrz naczepy. Dzięki temu rozwiązaniu i zamkniętej budowie nie ma potrzeby stosowania w środku agregatu chłodniczego.
W ofercie posiadamy zarówno naczepy izotermy nowe, jak i używane. Jesteśmy w stanie zaproponować wygodny harmonogram spłat oraz atrakcyjne ceny. Szczegółowo analizujemy potrzeby naszych klientów i ich możliwości finansowe, a następnie dostosowujemy ofertę do specyfiki działania firmy.
Naczepy posiadają stabilną konstrukcję, wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy również wyposażenie dodatkowe oraz części zamienne, m.in. pasy mocujące oraz reflektory.

Uniwersalne naczepy izotermy

Klienci doceniają możliwość konfiguracji i szeroki wybór modeli różniących się rozmiarami. Każda naczepa izoterma posiada wymagane certyfikaty, potwierdzające spełnienie aktualnie obowiązujących na terenie UE przepisów prawa.
Oferowane naczepy pozwalają na dużą kontrolę w zakresie utrzymania pożądanej temperatury wewnątrz. Najczęściej wykorzystywane są w branży spożywczej do przewożenia żywności, jednak stosuje się je również do transportowania leków, chemikaliów oraz komponentów elektronicznych.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną dostępną na stronie ofertą i skontaktowania się z konsultantem w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naczepami izotermami.

Przejdź do paska narzędzi