Naczepy furgonowe Koegel do różnorodnych zastosowań

Prezentujemy pełną gamę nowych oraz używanych naczep furgonowych, które pochodzą od znanego producenta Koegel. Pojazdy są przeznaczone do przewożenia rozmaitych towarów. Transportuje się w nich produkty suche, meble, przesyłki kurierskie, artykuły wartościowe i inne. Dostępne są również opcje pozwalające na przewóz towarów wrażliwych na temperaturę.
Naczepy furgonowe odznaczają się jednolitą, stabilną konstrukcją. Wykonano je z materiałów o znakomitych właściwościach wytrzymałościowych. Proponujemy dwa podstawowe warianty pojazdów – model Koegel Box, który doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań, a także naczepę-chłodnię Koegel Cool – PurFerro, idealną do przewozu świeżych i mrożonych artykułów.
Oferowane naczepy można bez problemu skonfigurować, dostosowując je do własnych potrzeb. Dysponujemy pełnym wyposażeniem dodatkowym (np. izolowanymi ścianami bądź rolowanymi drzwiami) oraz oryginalnymi częściami zamiennymi. Naszym klientom proponujemy indywidualnie ustalane warunki finansowania, atrakcyjny leasing oraz wygodne terminy spłat.

Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu i logistyki

Naczepy zapewniają bezpieczeństwo towarów na czas transportu, chroniąc je również przed kradzieżą. Innowacyjna powłoka Nano-Ceramic plus nałożona na metalowe elementy posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Każda naczepa furgonowa może być wyposażona w specjalistyczne pakiety do zabezpieczania ładunku niepełnego.
Optymalna masa naczep zmniejsza zużycie paliwa na trasie, co przekłada się na obniżenie całkowitych kosztów eksploatacyjnych. Zapraszamy do skontaktowania się z konsultantami, jeśli pragną Państwo otrzymać szczegółowe informacje na temat naszych produktów i świadczonych usług.

Przejdź do paska narzędzi