Naczepy firanki

Jesteśmy wyłącznym importerem naczep i przyczep renomowanej niemieckiej marki Kögel. W ofercie mamy pełny wybór pojazdów tego producenta: od naczep kurtynowych – również typu mega – przez coilmuldy, naczepy podkontenerowe, furgony, chłodnie, po przyczepy. Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszej naczepy lub przyczepy – dopasują propozycję do specyfiki danego przedsiębiorstwa i zaoferują elastyczne możliwości zabezpieczenia ładunku.

Koegel Light

Pełna gama naczep firanek Koegel

Oferujemy oryginalne naczepy firanki znanej i rozpoznawalnej marki Koegel. Proponujemy modele nowe, poleasingowe oraz używane. Obsługujemy przedsiębiorstwa działające w różnych branżach, zawsze dostosowując ofertę do specyfiki realizowanych zadań.
Zarówno nowa, jak i używana naczepa firanka jest produktem spełniającym rygorystyczne, międzynarodowe standardy. Każdy model posiada wymaganą dokumentację potwierdzającą zgodność z obowiązującymi normami. Oferujemy również szeroki wybór części zamiennych do naczep (m.in. reflektory, pasy mocujące) oraz wyposażenie dodatkowe.

Naczepy firanki do wszechstronnych zastosowań

Dostępne w sprzedaży naczepy odznaczają się lekką, a przy tym mocną, stabilną konstrukcją oraz uniwersalnością zastosowań. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby działać niezawodnie przez wiele lat, nawet w trudnych, często zmieniających się warunkach. Boczne plandeki przesuwne, składany dach i otwierane tylne drzwi sprawiają, że przestrzeń ładunkowa jest łatwo dostępna. Naczepy przystosowane są do załadunku takimi maszynami jak wózek widłowy, suwnica czy żuraw.
Proponujemy kilka wersji pojazdów, które można dobrać zgodnie z potrzebami transportowymi. Spośród dostępnych modeli, mają Państwo do wyboru m.in. Koegel Cargo o dużej masie użytecznej, a także Koegel Mega o znacznej nośności powierzchni.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze sprzedawanymi naczepami firankami, zachęcamy do kontaktu. Doradcy klienta służą fachową pomocą w zakresie wyboru i właściwej eksploatacji produktów.

Przejdź do paska narzędzi