Naczepy chłodnie

Jesteśmy wyłącznym importerem naczep i przyczep renomowanej niemieckiej marki Kögel. W ofercie mamy pełny wybór pojazdów tego producenta: od naczep kurtynowych – również typu mega – przez coilmuldy, naczepy podkontenerowe, furgony, chłodnie, po przyczepy. Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszej naczepy lub przyczepy – dopasują propozycję do specyfiki danego przedsiębiorstwa i zaoferują elastyczne możliwości zabezpieczenia ładunku.

Koegel Cool

Towary narażone na szybkie zepsucie się muszą być przewożone w specjalistycznych naczepach. Dzięki nim transportowane artykuły spożywcze, leki, farby, a czasem nawet kwiaty mogą zostać bezpiecznie dostarczone na miejsce. Warto dodać, że naczepy chłodnie są znacznie bardziej uniwersalne – korzysta z nich nie tylko branża spożywcza i chemiczna. Ze względu na wytrzymałe i grube ściany mogą pomóc w dostawie wszelkich innych produktów, także niewymagających kontroli temperatury.

Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie w tym zakresie.

Głównymi atutami naczep są: pokaźna ładowność, doskonała izolacja oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego podczas zamówienia można wybrać opcjonalne wersje produktowe i dodatkowe wyposażenie, takie jak większe opony 22,5 cala czy przystosowanie naczepy do transportu morskiego.
Prowadzimy sprzedaż sprawdzonych naczep od znanego producenta Koegel, oferując tym samym najlepszy sprzęt dostępny na polskim rynku. Przygotowaliśmy również ofertę dla osób zainteresowanych wynajmem chłodni proponujemy opcję wynajmu długoterminowego.

Sprzedaż naczep używanych

Oprócz fabrycznie nowych transporterów można u nas zakupić używane modele w doskonałym stanie. Każda naczepa chłodnia została przez nas sprawdzona pod kątem sprawności i prezencji w autoryzowanych punktach. Pojazdy mogą jedynie nosić niewielkie ślady użytkowania i wciąż nadają się do wieloletniej eksploatacji.
Naczepy można również zakupić stacjonarnie w naszych oddziałach lub za pośrednictwem internetowej Giełdy Grupy DBK. Na intuicyjnej platformie online można wylicytować pojazd albo dokonać zakupu z opcją Kup teraz, w zależności od dostępnej oferty. Każdy zarejestrowany użytkownik może swobodnie przeglądać i porównywać ogłoszenia, zapoznając się z historią pojazdów oraz podstawowymi informacjami (np. parametrami technicznymi, wyposażeniem dodatkowym).
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej opcji. Nasi doradcy wyjaśnią wszelkie szczegóły związane z używanymi naczepami. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty naczepy chłodni, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Przejdź do paska narzędzi