Naczepy burtowe

Jesteśmy wyłącznym importerem naczep i przyczep renomowanej niemieckiej marki Kögel. W ofercie mamy pełny wybór pojazdów tego producenta: od naczep kurtynowych – również typu mega – przez coilmuldy, naczepy podkontenerowe, furgony, chłodnie, po przyczepy. Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszej naczepy lub przyczepy – dopasują propozycję do specyfiki danego przedsiębiorstwa i zaoferują elastyczne możliwości zabezpieczenia ładunku.

Koegel Box

Bogaty asortyment naczep burtowych marki Koegel

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą używanych oraz nowych naczep burtowych od marki Koegel, gwarantujących wszechstronne zastosowanie. Najczęściej wykorzystuje się je do przewozu materiałów budowlanych, które nie wymagają utrzymywania odpowiedniej temperatury oraz ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Naczepy burtowe sprawdzają się w transporcie towarów paletowych oraz ładunków o niestandardowych gabarytach.
W naszej ofercie posiadamy siodłowe naczepy w wersji Koegel Multi. Dzięki zdejmowanym i rozkładanym burtom, które bez problemu można umieścić w schowku, pojazd gwarantuje spedytorom dużą elastyczność działania, znacząco ułatwiając załadunek oraz rozładunek towaru. Stabilna konstrukcja samej naczepy i zastosowanie pierścieni mocujących wpływają natomiast na wysokie bezpieczeństwo przewożonych towarów.
Możemy zaproponować atrakcyjne i dostosowane do specyfiki danego przedsiębiorstwa warunki finansowania.

Wytrzymałe naczepy burtowe

Naczepy posiadają burty wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Podczas malowania nakładana jest na nie specjalna powłokowa o właściwościach antykorozyjnych. Naczepy można ponadto wyposażyć w opcjonalne rozwiązania, takie jak tylna oś skrętna bądź schowki na burty, dzięki czemu klient zyskuje większą w swobodę w dopasowywaniu produktu do własnych potrzeb.
Każda naczepa burtowa posiada certyfikację potwierdzającą zgodność z europejskimi normami jakości. Nasi konsultanci służą fachowymi poradami w zakresie wyboru naczepy oraz jej prawidłowej eksploatacji. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Nasze naczepy to gwarancja bezpiecznego transportu niezależnie od długości trasy i panujących warunków.

Przejdź do paska narzędzi