Serial dla kierowców od zawodowców

Wzmożone kontrole na drogach, wszczęcia postępowań administracyjnych, nakładanie grzywien, zarówno na kierowców, jak i przewoźników – to wszystko zainspirowało zespół firmy TACHOSTART ze Słupska, do opracowania serii filmów instruktażowych. Nam, jako liderowi rozwiązań dla sektora TSL w Polsce, zaimponowała profesjonalna formuła oraz poruszana tematyka, dlatego jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wziąć udział w projekcie realizowanym przez prawdziwych zawodowców!

To wydarzyło się naprawdę, a scenariusz do wszystkich odcinków napisało samo życie. Sytuacje na drodze pokazane zostały oczami byłych inspektorów i czynnych kierowców zawodowych, bo nic nie przemawia lepiej do ludzkiej świadomości, niż przykłady wzięte z codziennego życia. To jedyne tego typu przedsięwzięcie w Polsce, będące swego rodzaju słodko-gorzkim serialem o prawdziwych realiach, z którymi muszą się mierzyć zawodowi kierowcy, zwłaszcza teraz, w czasie panującej pandemii COVID-19.

Jak wygląda kontrola drogowa? Jak się podczas niej zachować? Jak uniknąć kar? To tylko niektóre z poruszonych zagadnień, pokazane pół żartem, ale traktowane całkowicie serio. Różnorodność tematów podana została w niestandardowej formule, która łączy praktyczne podejście z dużą dawką humoru.

Za kamerą stanął Damian Łukaszewski z DPL TRUCKING, w role inspektorów wcielili się pracownicy TACHOSTART, byli inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego, natomiast kierujący pojazdami to zaproszeni do projektu zawodowi kierowcy. Ciągniki i naczepy wynajęte zostały na potrzeby filmu, zarówno od zaprzyjaźnionych klientów, jak i partnerów.

Właśnie od zapotrzebowania na naczepę-chłodnię, którą wypożyczyliśmy na plan filmowy od DBK Rental, zaczęła się nasza współpraca podczas produkcji serialu. Ciekawi efektów?

Już teraz zapraszamy na premierowy Odcinek 1: Wydruki Łysego >>

Kolejne odcinki już niebawem!

#szerokości

Przejdź do paska narzędzi