Razem na kolejny sezon

Grupa DBK od wielu lat wspiera aktywność klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn. Nowa umowa z „Dumą Warmii” będzie obowiązywać do końca sezonu 2020/21. 

Podczas spotkania w olsztyńskim oddziale Grupy DBK, Wojciech Kowalewski, Prezes Zarządu Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, wieloletni zawodnik Stomilu Olsztyn oraz Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK,  ocenili dotychczasowe osiągnięcia pierwszoligowca i nakreślili plany na przyszłość. 

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, co pozwala nam koncentrować się na potrzebach naszych klientów i otoczenia, w którym działamy. Dlatego też ważne jest dla nas wspieranie ambitnych sportowców oraz drużyn, które są istotne dla lokalnych społeczności. Mamy już za sobą dekadę współpracy i z dumą obserwujemy rozwój i postęp Stomilu. Obecnie klub plasuje się na środkowej części tabeli Fortuna 1 Ligi, z szansą na awans do Ekstraklasy. Wiemy, jak ważne jest w tym momencie biznesowe wsparcie, które podniesie konkurencyjność drużyny w walce o awans. To co nas łączy to sportowa rywalizacja, pasja i zaangażowanie. To prawdziwe emocje i wiara w sukces. Działając razem, wszystko jest możliwe – powiedział podczas spotkania Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK.

Trzymamy kciuki za udany finisz sezonu!

Szczegóły na stronie klubu: https://www.stomilolsztyn.com/

Przejdź do paska narzędzi