Plac pojazdów DBK USED Ruda Śląska

To kolejny z punktów na mapie placów pojazdów używanych w Grupie DBK. Śląski obiekt jest doskonale znany klientom z południa Polski, bo należy do najstarszych w kraju. W tym przypadku wiek oznacza przede wszystkim ogromne doświadczenie doradców, bo we flocie dostępnych pojazdów znaleźć można co najwyżej kilkuletnie pojazdy ciężarowe i dostawcze, naczepy oraz przyczepy z potwierdzonym przebiegiem i stanem technicznym.

Obiekt znajduje się na terenie DBK Truck Center, co dla klientów oznacza możliwość korzystania z pełnego wachlarza usług serwisowych i przeglądowych wszystkich marek pojazdów użytkowych. Kupujący mogą mieć pewność, że odbierają pojazd ze sprawdzonego i zweryfikowanego źródła z udokumentowanym przebiegiem i pełną historią serwisową.

We wszystkich oddziałach Grupy DBK klienci mogą skorzystać z bezpośredniej pomocy specjalistów, którzy pomogą w doborze odpowiedniej formy finansowania oraz ubezpieczenia pojazdu używanego. Dodatkowo każdy pojazd może zostać objęty wsparciem w postaci kontraktu serwisowego, zabezpieczającego przed awariami i nieplanowanymi przestojami, a co za tym idzie –nieprzewidzianymi wydatkami.

Każdy klient DBK USED może mieć pewność, że kupuje sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.

Zapraszamy do DBK Used Ruda Śląska – ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska

Zobacz film o naszym placu w Rudzie Śląskiej >>

Przejdź do paska narzędzi