Plac pojazdów DBK USED Niepruszewo

DBK TRUCK CENTER Niepruszewo to jeden z najmłodszych oddziałów Grupy DBK w Polsce. Zajmujący powierzchnię prawie 4000m2 obiekt oferuje przedsiębiorcom wszystko to, czego potrzebują, by rozwijać biznes transportowy – od nowoczesnego warsztatu, poprzez myjnię i lakiernię, aż po niezwykle bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych. Jednak tym, co w dzisiejszych czasach przybrało na szczególnym znaczeniu, jest plac pojazdów używanych DBK USED – pierwszy tego typu obiekt w Wielkopolsce.

Zobacz film o naszym placu w Niepruszewie:

Jak każdy z punktów DBK USED, oddział w Niepruszewie również oferuje klientom nie tylko wybór pojazdów używanych, lecz również możliwość korzystania z pełnej oferty finansowania i dalszego utrzymania floty – w tym z usług serwisowych i przeglądowych. I dotyczy to zarówno pojazdów najcięższych, jak i dostawczych.

W Grupie DBK wydanie pojazdu to dopiero początek wspólnej przygody. Przedsiębiorcy odbierający pojazd mogą liczyć na pełną obsługę posprzedażową obejmującą ubezpieczenie pojazdu, zarządzanie flotą, obsługę telematyczną czy kontrakt serwisowy gwarantujący zachowanie mobilności niezależnie od sytuacji. Właśnie dlatego w 2021r. Grupa DBK została nagrodzona tytułem Najlepszego Dealera Pojazdów Używanych DAF w Europie. Ponieważ w DBK USED nie odbierasz tylko pojazdu. Odbierasz PEWNOŚĆ.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do DBK Used Niepruszewo, ul. Świerkowa 2, Niepruszewo

Przejdź do paska narzędzi