Odcinek 15 # Transport się opłaca – finansowanie środków transportu

Konieczność utworzenia, zwiększenia lub wymiany floty wymaga od przedsiębiorcy pozyskania funduszy. Zdecydowana ich większość pochodzi z zewnętrznych źródeł finansowania . Wtedy pojawia się pytanie: Jaką metodę wybrać? Kredyt? Wynajem? Leasing? Pożyczka? I czy na pewno otrzymam finansowanie? Jak przebiega proces weryfikacji? Na co warto zwrócić uwagę, by podjąć jak najkorzystniejszą decyzję dla biznesu, a przy okazji uniknąć pułapek? Wiele pytań – wiele odpowiedzi.

Znajdziecie je w 15 odcinku naszego podcastu, którego gościem jest jeden z najlepszych ekspertów w branży w tym temacie – Arkadiusz Trojakowski, Dyrektor Działu Finansowania w Grupie DBK, Prezes Zarządu NL-Leasing Polska Sp. z o.o. Prowadzącym Podcast Szerokości jest Filip Bednarkiewicz.

Posłuchajcie i pooglądajcie >>

Bądźcie z nami i śledźcie nas! Wszystkie nasze odcinki znajdziecie na:

* Facebooku
* YouTube
* Soundcloud
* Spotify
* Szerokosci.com

Szerokości Podcast – pierwszy podcast dla branży transportowej

Dotychczas ukazało się 15 odcinków Podcastu Szerokości. Ciekawostką jest fakt, że to audycja, którą można zarówno słuchać, jak i oglądać. W wirtualnym eterze poruszamy tematy bliskie, ciekawe i ważne dla przedsiębiorców działających w sektorze TSL. Do każdego odcinka zapraszany jest inny gość związany z transportem będący ekspertem w swojej tematyce. Prowadzącym jest Filip Bednarkiewicz, dziennikarz motoryzacyjny, twórca serwisu 40ton.net. Za realizację podcastów odpowiada agencja PressToRead.

Wszystkie odcinki Podcastu Szerokości dostępne są zarówno na kanale YouTube Grupy DBK, ale również na platformach Spotify oraz Soundcloud, a także na stronie szerokosci.com.

Przejdź do paska narzędzi