IVECO Daily Van 2019

O wiele więcej niż samochód. Nowy Daily został zaprojektowany tak, aby pomóc w zrównoważonym prowadzeniu firmy i osiągnięciu pozytywnego wyniku finansowego. W szybko zmieniającym się świecie, gdzie automatyka odgrywa coraz większą rolę, nowy Daily poczynił duże postępy w zakresie funkcji autonomicznej jazdy oraz poprawy poziomu bezpieczeństwa.

W nowym Daily technologia jest do usług kierowcy: jeżeli większość dnia pracy spędzasz za kierownicą, warunki w kabinie i komfort jazdy muszą być na najwyższym poziomie. Od 40 lat każda kolejna generacja Daily oferuje coraz większy komfort przebywania w pojeździe i coraz lepsze wrażenia z jazdy, na najwyższym poziomie w branży.

Nowy Daily wykorzystuje łączność, aby otworzyć nową przestrzeń wysoce spersonalizowanych usług, precyzyjnie dopasowanych do sposobu korzystania z pojazdu oraz stawianych mu wymagań.

To prawdziwie kompleksowe rozwiązanie transportowe, szyte na miarę Twojego biznesu.

Zrównoważony rozwój i wynik finansowy

Silnik nowego Daily wyróżnia się niskim zużyciem paliwa dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, jak sterowana elektronicznie turbosprężarka o zmiennej geometrii, specjalne opony klasy A Super Eco o niskich oporach toczenia zaprojektowane specjalnie do Daily oraz system Start & Stop.
DO 10% OSZCZĘDNOŚCI KOSZTÓW UTRZYMANIA

Udoskonalenia produktu i rzadsze wymiany oleju skutkują znaczącymi oszczędnościami, nawet do 10% kosztów utrzymania w przypadku użytkowania w mieście.​
NAJWYŻSZE OSIĄGI PODCZAS KAŻDEGO ZADANIA TRANSPORTOWEGO

Daily słynie z szerokiej gamy silników. To jedyny samochód na rynku oferowany z dwoma silnikami zoptymalizowanymi pod kątem najwyższych osiągów w każdym zadaniu transportowym:

silnik F1A o pojemności 2,3 litra jest teraz dostępny z homologacją do wykorzystania w pojazdach eksploatowanych zarówno w lekkich warunkach, jak i pod dużym obciążeniem;

silnik F1C o pojemności 3 litrów ma podwyższone osiągi i rozwija moc do 210 KM, co pozwala mu sprostać dużemu obciążeniu eksploatacyjnemu. Jednostka jest dostępna także w wersji przystosowanej do zasilania sprężonym gazem ziemnym, charakteryzującej się niską emisją zanieczyszczeń i hałasu.

Systemy wspomagające prowadzenie i podnoszące bezpieczeństwo

W nowym Daily wprowadzono znaczne udoskonalenia w zakresie rozwiązań umożliwiających autonomiczną jazdę oraz poprawiających bezpieczeństwo. Samochód jest wyposażony w pełen zestaw zaawansowanych systemów wspomagających prowadzenie pojazdu. Wszystkie te zaawansowane technologie mają służyć kierowcy, pomagając mu bezpiecznie skupić się na pracy, która wymaga coraz większej podzielności uwagi. Zmniejszają one ryzyko wypadków na autostradach oraz ruchliwych ulicach, pomagając w trudnych sytuacjach i obniżając stres wywoływany jazdą w intensywnym ruchu — z korzyścią dla jakości życia za kierownicą oraz wyniku finansowego firmy.Ograniczenie zdarzeń drogowych dzięki funkcjom AEBS i City Brake PRO  

Ograniczenie stresu w korku ulicznym dzięki Queue Assist 

Bezpieczeństwo jazdy na autostradach dzięki aktywnemu tempomatowi

Utrzymanie na pasie ruchu dzięki funkcji ProActive Lane Keeping Assist 

Stabilność przy porywistym wietrze dzięki Crosswind Assist

Bezpieczeństwo przy zjeżdżaniu ze stromego wzniesienia dzięki Hill Descent Control 

Większa przyczepność dzięki Traction Plus  

*Według Europejskiej Komisji Gospodarczej

Komfort przebywania w kabinie i wrażenia z jazdy

​​​Jeszcze lepsze warunki i wyższy komfort stworzony kierowcy sprzyjają wydajności pracy.

Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego z trybem City pomaga w płynnym manewrowaniu

Nowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników zapewnia sprawną interakcję z pojazdem 

Dzięki kompatybilności z Apple Car Play i Android Auto cyfrowe aplikacje ze smartfona można obsługiwać na 7‑calowym ekranie w kabinie. 

System monitorowania ciśnienia powietrza w oponach poprawia bezpieczeństwo i wydajność

Nowy elektryczny hamulec postojowy usprawnia i ułatwia parkowanie 

Efektywne oświetlenie wykonane w całości w technologii LED zapewnia znakomitą widoczność

Usprawnienia łączności i usługi

​Jednak nowy Daily oferuje o wiele więcej: kierowca ma dostęp do całej gamy usług wspomagających prowadzenie firmy w bardziej proaktywny i wydajny sposób, przy minimalizacji przestojów i maksymalizacji produktywności.
Skrócenie czasu przestojów dzięki bezpośredniemu kontaktowi między pojazdem a specjalistami IVECO, którzy na podstawie otrzymywanych na bieżąco danych mogą przeprowadzać czynności diagnostyczne, identyfikować możliwe problemy zanim się pojawią i podejmować działania prewencyjne. 
Spersonalizowane usługi idealnie dopasowane do codziennego użytkowania, dzięki danym w czasie rzeczywistym odbieranym z Daily.
Optymalizacja codziennej wydajności poprzez portal MYDAILY na bieżąco analizujący osiągi, zużycie paliwa, a nawet styl jazdy kierowcy.
Rozwiązania do zarządzania flotą, które pozwolą na redukcję kosztów dzięki skuteczniejszemu śledzeniu pojazdów, racjonalizacji wykorzystania floty, monitorowaniu zachowania kierowców, zaawansowanej diagnostyce silnika i raportom o przebiegu w czasie rzeczywistym.

Przejdź do paska narzędzi