nowa generacja daf xf

NOWA GENERACJA MODELI XF

Od chwili wprowadzenia pierwszej generacji w 1997 r., model XF firmy DAF zawsze był liderem wizerunkowym, a także ulubieńcem klientów i kierowców. Łącznie sprzedano ponad 650 000 XF-ów w ponad 50 krajach, a sam model wielokrotnie nagradzany był tytułem Międzynarodowego Pojazdu Ciężarowego Roku.

Teraz DAF wprowadza kolejną, rewolucyjną generację modeli XF, która łączy w sobie największą w klasie wydajność, bezpieczeństwo i komfort kierowcy. Zastosowano w niej całkowicie nową kabinę wydłużoną o 160 mm, co zapewnia najlepszą w branży aerodynamikę, najwyższą sprawność energetyczną i najniższy poziom emisji CO2.

Nowa generacja XF cechuje się o 75 mm niżej umiejscowionym wejściem do kabiny w porównaniu z cieszącymi się ogromnym uznaniem i wciąż dostępnymi kabinami XF Super Space Cab oraz Space Cab. W połączeniu z dużą szybą przednią i bardzo niską linią pasów zapewnia to bezkonkurencyjną widoczność, przyczyniając się do osiągnięcia najwyższego w branży poziomu bezpieczeństwa – zwłaszcza w przypadku niechronionych uczestników ruchu (np. rowerzystów). Wysokość wewnątrz kabiny w nowym modelu XF jest doskonała i mieści się w przedziale od 1900 do 2075 mm w zależności od miejsca.

WYMIARY DAF XF

nowy daf XF - wymiary
Przejdź do paska narzędzi