Innowacyjne podejście do likwidacji szkód powypadkowych

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu nowego profesjonalnego działu blacharsko-lakierniczego w krakowskim oddziale Grupy DBK! Nasza nowa inwestycja ma na celu dostarczenie klientom z województwa małopolskiego najwyższej jakości usług w zakresie likwidacji szkód powypadkowych. Skupiamy się na zapewnieniu kompleksowej obsługi w jednym miejscu, co znacząco podnosi komfort klientów i skraca czas potrzebny na naprawę. Nasz nowy dział to krok naprzód w dostarczaniu usług najwyższej klasy.

Nasz obiekt rozbudowany został o trzy nowe moduły o łącznej powierzchni ponad 500 m². Centralnym punktem inwestycji jest nowoczesna lakiernia, która umożliwia malowanie pojazdów o długości ponad 18 metrów. Wyposażona została w specjalistyczną kabinę lakierniczą Saima o długości 10 metrów, z podziałem na dwie strefy 4,5 m i 5,5 m oraz ogrzewaną strefę przygotowawczą o długości 8 metrów.

Dodatkowe dwa stanowiska o długości 28 metrów wyposażone są w 16-metrową ramę do prostowania kabin i ram pojazdów. Dzięki nowoczesnemu systemowi firmy Herkules, możliwe będą precyzyjne naprawy wszystkich rodzajów ram samochodów i naczep oraz prostowanie kabin samochodów ciężarowych i karoserii aut dostawczych. Ponadto, stanowisko blacharskie zostało wyposażone w nowoczesne narzędzia, takie jak podgrzewacz indukcyjny, zgrzewarka, a także różnorodne spawarki, co gwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę pojazdów.

Szkoda się zamartwiać szkodą. Jeśli się coś zdarzy daj znać, a my zajmiemy się resztą!

Zapraszamy do DBK Truck Center w Krakowie!

 

Dowiedz się więcej o naprawach powypadkowych, które możesz zrealizować w innych oddziałach Grupy DBK.

Przejdź do paska narzędzi