Najlepsza usługa flotowa po raz drugi!

Zwieńczeniem jubileuszowej, dziesiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 17 czerwca 2021r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Miło nam poinformować, że w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), ponownie zwycięzcą został Wynajem Długokomfortowy!

Nagrodę odebrał Janusz Rachwał, Dyrektor Handlowy TRUCK CARE – Jest to pierwsza nagroda dla firmy pod nową nazwą TRUCK CARE, która w wyniku ubiegłorocznych zmian własnościowych dołączyła do Grupy CA, ale jednocześnie jest to dla nas dodatkowa nobilitacja, gdyż drugi rok z rzędu otrzymujemy nagrodę za usługę Wynajmu Długokomfortowego. Dziękuję naszym klientom i partnerom biznesowym, dla których możemy ten biznes rozwijać  i oczywiście moim koleżankom i kolegom, dzięki którym możemy zapewnić profesjonalny serwis – podkreślił Dyrektor.

Przypomnijmy, że Wynajem Długokomfortowy został zgłoszony do konkursu jako usługa DBK Rental, natomiast od dnia 18 maja 2021 roku jest oferowany klientom pod nową marką – TRUCK CARE.

Plebiscyt Fleet Derby 2021 odbywał się przez sześć miesięcy, od stycznia do czerwca br., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”. W tym roku przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie),  Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 39 finalistów, którym serdecznie gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za każdy głos oddany na Wynajem Długokomfortowy!

Zobacz pełną relację z Gali Fleet Derby 2021 na www.truckcare.pl>>

Przejdź do paska narzędzi