III Zjazd Izby Branży Komunalnej

W dniach 18 i 19  kwietnia w Janowie Podlaskim odbył się  III Zjazd Szkoleniowo-Integracyjny Izby Branży Komunalnej, na który przyjechaliśmy wraz z nowoczesną śmieciarką (zabudowa EKOCEL) na podwoziu DAF XD 340 FAN, którą zaprezentował ekspert od pojazdów specjalistycznych w Grupie DBK, Jacek Błaszkowski.

Portfolio serii XD, jest zdecydowanie najbogatsze. Zaczyna się od pojazdów 2-osiowych, kończy na 4 osiach, z czego dwie mogą być napędzane, a ilość skrętnych nawet 3. Na podwoziach XD budujemy: hakowce, bramowce, pojazdy asenizacyjne, śmieciarki, chłodnie.Znacznie obniżony poziom podłogi sprawia, że wielokrotne wsiadanie i wysiadanie jest łatwiejsze i wygodniejsza, z kolei nisko poprowadzone szyby zapewniają szerokie pole obserwacji najbliższego otoczenia. Dodając do tego niezwykłą zwrotność i dopasowanie układów napędowych i jezdnych do konkretnych zastosowań, lekko pracujący układ kierowniczy i wyciszenie, jak w dobrej osobówce, trudno się nie zgodzić, że DAF XD to idealny wybór zarówno w branży komunalnej, dystrybucyjnej jak i budowlanej.” – podkreśla Jacek Błaszkowski.

DAF XD to podwozie idealne dla każdej branży

Potrzebny Ci pojazd chłodniczy? Śmieciarka? Hakowiec? Działasz w branży budowlanej i szukasz zabudowy z żurawiem? Rozglądasz się za zabudową kłonicową do przewozu drewna? A może interesuje Cię zabudowa firanka?

DAF XD to podwozie idealne dla każdej branży, a każdą z tych zabudów przygotujemy dla Ciebie w Grupie DBK! Chcesz przetestować ten i wiele innych rozwiązań zaproponowanych przez ekspertów Grupy DBK? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do paska narzędzi