Już po raz trzeci pracownicy Grupy DBK z całej Polski wzięli udział w akcji, dzięki której udało się wybiegać 25 000zł dla podopiecznych fundacji!  W ubiegłą sobotę odbył się finał nad Jeziorem Długi podczas ostatniego biegu w Olsztynie z cyklu City Trail.

„Grupa DBK w biegu” to akcja charytatywna, w której pracownicy z całej Polski pokonują cenne kilometry podczas przełajowych biegów City Trail na dystansie 5km.  Grupa DBK już trzeci rok z rzędu pomaga w ten sposób podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.Dzięki drużynom z Olsztyna, Wrocławia, Opola, Śląska, Warszawy, Szczecina i Gdańska przez ostatnie 6 miesięcy udało się wybiegać 25 000zł, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację fundacyjnych dzieci.

Cieszymy się, że z roku na rok akcja rośnie w siłę i udaje nam się w jeszcze większym stopniu pomóc Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W trzeciej edycji akcji „Grupa DBK w biegu” postawiliśmy sobie jeszcze wyżej poprzeczkę. Do pokonania mieliśmy ponad 2200 km i udało się! Poprawiliśmy wynik z ubiegłego roku!  Oczywiście to zasługa naszych pracowników, bez których akcja nie odniosłaby takiego sukcesu, dlatego bardzo im dziękuję za to zaangażowanie i aktywność przez ostatnie 6 miesięcy! – mówi Ireneusz Sobieski, prezes Grupy DBK.

Przejdź do paska narzędzi