Grupa DBK parterem PGNIG SUMMER SUPERLIGA 2020

Znamy mistrzów Polski w piłce ręcznej plażowej PGNiG Summer Superliga 2020! Na plaży w Darłowie tytuł z ubiegłego roku obroniły szczypiornistki GRU Juko Piotrków Trybunalski. Prawdziwą sensacją zakończyły się natomiast zmagania mężczyzn. Zawodnicy Damy Radę Inowrocław, pokonali w niesamowitym stylu szczypiornistów z Piotrkowa Trybunalskiego.

Wielki finał mistrzostw mieliśmy okazję i przyjemność obserwować z bliska – jako jeden z partnerów wydarzenia. Co za emocje! Co za temperatura – dosłownie i w przenośni.

Zobacz na pełną relację z wydarzenia:

 

Przeczytaj Informację Prasową: Mistrzowie z Inowrocławia i Piotrkowa Trybunalskiego

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla zwycięzców!

Sponsorem tytularnym PGNiG Summer Superligi jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA. Gospodarzem wydarzenia było Miasto Darłowo. Imprezę wspierają Red Bull, Ziaja, Selenka, Hummel, Makesport, Grupa DBK. Partnerami imprezy byli: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Starostwo Powiatowe w Sławnie, Urząd Miasta Płocka, PGNiG Superliga, Sport Transfer, Art-line, Pakfish oraz Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej w Szczecinie. Organizatorami wydarzenia był Związek Piłki Ręcznej W Polsce, Fundacja Modern Sport.

Przejdź do paska narzędzi