Artur Nowicki, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Grupy DBK oraz Prezes HAMA Polska, reprezentował naszą firmę na konferencji „Leasing & Sharing Economy”, która odbyła się 15 listopada w Moskwie.

Zorganizowana przez Gazprombank Leasing konferencja poruszała szeroko pojętą tematykę „sharing economy” (gospodarki współdzielenia się) oraz omawiała aktualne trendy obowiązujące w leasingu i wynajmie. Podczas III edycji prestiżowego kongresu pojawiło się 500 reprezentantów z sektora leasingu z całej Europy oraz rosyjskich firm wykorzystujących model „sharing economy”, a wśród nich również przedstawiciele rządu, międzynarodowe związki leasingu, media, eksperci i ekonomiści. Nie zabrakło również Grupy DBK jako firmy kształtującej rynek wynajmu w Polsce. Podczas konferencji Artur Nowicki przedstawił działalność Grupy DBK, omawiając obecną sytuację wynajmu oraz leasingu na polskim rynku.

– Uczestnictwo w kongresie „Leasing & Sharing Economy” w roli eksperta to duże wyróżnienie, więc tym bardziej cieszy mnie fakt, że miałem przyjemność tam wystąpić i zaprezentować Grupę DBK jako dużego gracza działającego w sektorze TSL, który ma swój udział w dynamicznym rozwoju wynajmu w Polsce – opowiada Artur Nowicki.  

 

Przejdź do paska narzędzi