Program ambasadorski marki KÖGEL wpisał się na stałe do naszego kalendarza jako jedno z najważniejszych wydarzeń w Grupie DBK. Gala Ambasadorów odbyła się już po raz trzeci i w tegorocznej edycji ogłosiliśmy 7 nowych Ambasadorów!

III edycja Gali Ambasadorów marki Koegel odbyła się 22 listopada w Zamku Gniew, gdzie gościliśmy tegorocznych Ambasadorów oraz firmy, który zdobyły to wyróżnienie w ubiegłych latach.  W tym roku do grona przewoźników, którzy stawiają na markę Koegel w swoich flotach, dołączyło 7 kolejnych Ambasadorów, a  2-óch zeszłorocznych otrzymało tytuł „Złotego Ambasadora” za szczególne zaangażowanie w promocję marki Koegel.

– Za nami trzecia Gala Ambasadorów Marki Koegel i już dziś możemy powiedzieć, że z pewnością nieostatnia. Ideą naszego programu jest wyróżnienie firm, które budują swoje floty i tym samym przedsiębiorstwa, wybierając naczepy marki Koegel  – opowiada Jacek Portalski, wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o., generalnego importera naczep KÖGEL w Polsce. – Na corocznej Gali spotykamy się, aby wyróżnić naszych klientów i przede wszystkim podziękować im za to, że wspólnie możemy budować branżę transportową w Polsce.

Na obecną chwilę w Programie Ambasadorskim Marki Koegel bierze udział 25 firm transportowych, które od wielu lat współpracują z Grupą DBK i dynamicznie rozwijają swoje przedsiębiorstwa transportowe, tym samym wyznaczając wysokie standardy w sektorze TSL.

Marka KÖGEL to uznana marka naczep w Polsce oraz całej Europie. Od niemal 10 lat Grupa DBK jest wyłącznym dystrybutorem marki na polskim rynku, zaś w ciągu ostatnich 5 lat dostarczyła 10 000 naczep do ponad 2000 polskich klientów. Dziś to ponad 50 typów naczep w ofercie, 400 opcji wyposażenia oraz 32 punkty serwisowe na terenie całej Polski.

Relacja zdjęciowa z Gali Ambasadorów Marki Koegel 2018:

 

Przejdź do paska narzędzi