Giełda Grupy DBK - sprawdzone pojazdy w sieci

Wystartował nowy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi – Giełda Grupy DBK. To nowe miejsce w Internecie, w którym klienci znajdą wiele ofert pojazdów dostępnych w sieci sprzedażowej Grupy DBK.

Giełda Grupy DBK to nowo powstały serwis motoryzacyjny, gdzie użytkownik może zakupić nowe i używane pojazdy dostawcze i naczepy oraz używane pojazdy ciężarowe. Starannie wyselekcjonowane pojazdy pochodzą ze sprawdzonych źródeł – nowe z sieci dealerskiej Grupy DBK, natomiast używane egzemplarze z punktów sprzedaży DBK Used, które podlegają dokładnym badaniom technicznym w autoryzowanych serwisach. Klienci korzystający z serwisu otrzymują gwarancję bezpiecznych zakupów oraz przejrzyste warunki handlowe, które są prezentowane w każdej z opublikowanych ofert.

„Tworząc Giełdę, kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów – tłumaczy Beata Dębska, dyrektor marketingu Grupy DBK. – Wielu z nich dokonuje decyzji zakupowych w Internecie. Serwis aukcyjno-sprzedażowy stwarza nam dodatkowe możliwości dotarcia do osób, które w przypadku chęci dokonania zakupu pojazdu pierwsze kroki kierują do wyszukiwarki Google, przeglądając interesujące ich oferty. Stąd też postanowiliśmy uruchomić kolejny kanał sprzedaży, Giełdę, w którym klienci będą mieli dostęp do pojazdów oferowanych przez wiodącego dealera z wieloletnim doświadczeniem.”

Interfejs serwisu jest wielofunkcyjny i przyjazny dla użytkownika. Rozbudowana wyszukiwarka umożliwia wybór pojazdu na podstawie wielu kryteriów. Sprzedaż na Giełdzie jest prowadzona w dwóch trybach – licytacja oraz kup teraz. Każda z aukcji posiada dokładny opis techniczny i wyposażenie pojazdu opatrzone zdjęciami wraz z informacją o jego lokalizacji i sprzedawcy. Istotnym udogodnieniem jest kompleksowa obsługa transakcja. Serwis posiada dedykowaną infolinię, poprzez którą klienci mogą otrzymać jeszcze więcej informacji na temat korzystania z portalu czy też samej aukcji. Giełda jest responsywna, zatem można ją z łatwością przeglądać na każdym urządzeniu mobilnym.

Adres serwisu: https://gielda.grupadbk.com/

Przejdź do paska narzędzi