Diesel bez tajemnic

Nowoczesne silniki na olej napędowy to bardzo skomplikowane maszyny. Dzięki zaawansowanym i precyzyjnym systemom zasilania paliwem zapewniają wysokie osiągi i niskie spalanie, ale jednocześnie wymagają fachowej obsługi, by długo i bezawaryjnie pracować.

Dlatego w Grupie DBK mamy specjalistyczne centrum napraw silników wysokoprężnych znajdujące się w DBK Truck Center w Święcicach pod Warszawą. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz profesjonalnie wyposażone stanowiska serwisowe pozwalają nam skutecznie diagnozować i naprawiać praktycznie wszystkie systemy zasilania stosowane w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach czy specjalistycznym sprzęcie. Zajmujemy się klasycznymi pompami wtryskowymi, pompowtryskiwaczami, układami i wtryskiwaczami common-rail. Nasze kompetencje potwierdzają autoryzacje Bosch i Delphi, czyli najpopularniejszych producentów układów zasilania, ale skutecznie „leczymy” też pacjentów innych marek, czyli Denso, Siemens czy Zexel.

Oferujemy zarówno usługi z demontażem podzespołów na miejscu, jak i wysyłkowo. Nasze prace objęte są gwarancją, a dodatkowo naprawione urządzenia opatrujemy certyfikatem Bosch Quality Scan.

Przejdź do paska narzędzi