DBKParts.shop i wiesz, co kupujesz!

Oryginał? Zamiennik? Część używana? A której firmy będzie najlepsza? A czy na pewno będzie pasowała do mojego modelu?

Mamy świadomość tego, że czasami można się pogubić w gąszczu części, które na pozór absolutnie niczym się nie wyróżniają, ale zły wybór może oznaczać konieczność zwrotu i ponownego zamówienia, a tym samym wydłużenia przestoju i czasu naprawy. Dlatego w DBKParts.shop możesz liczyć na naszą pomoc w doborze najbardziej optymalnego produktu! Tylko powiedz, czego potrzebujesz, a resztą zajmiemy się my.

DBKParts.shop to elektroniczna platforma, w której znajdziesz pełną gamę części zamiennych, oferowanych przez Grupę DBK, wraz z ich dostępnością  i cenami. Znajduje się tu ponad 80 tys. pozycji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep i autobusów. Możesz wybierać spośród szerokiej oferty części używanych z gwarancją. Znajdziesz tu części wiodących marek takich, jak: DAF, IVECO, MAN, KÖGEL, KÄSSBOHRER, oraz wielu innych.

Załóż bezpłatne konto na DBKParts.shop i zyskaj:

– bezpośredni dostęp do katalogu części zamiennych w ramach całej Grupy DBK,
– możliwość śledzenia historii zamówień i płatności,
– faktury i płatności online,
– dostawę części w 24 godziny, koszty dostawy już od 1 zł netto,
– indywidualne rabaty i oferty specjalne
– dedykowanego opiekuna, konsultację na każdym etapie zamówienia i pomoc przy doborze części.

DBKParts.shop to doskonale wyselekcjonowane części z profesjonalnym doradztwem i gwarancją jakości w cenie. Dzięki temu wiesz, że kupujesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

Przejdź do paska narzędzi