70 lat AZS-u Olsztyn

Wspierana przez nas Zielona Armia, świętuje w tym roku 70. rocznicę powstania sekcji AZS w Olsztynie!  Jednym z elementów obchodów był pierwszy domowy mecz w nowym sezonie. Przed meczem odbył się Test Wiedzy o Siatkówce.

Inauguracji PlusLigi w Hali Urania

W sobotę 19 września na Hali Urania, po 196 dniach przerwy od ligowego grania, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzyli się z w pierwszym meczu przed własną publicznością. Niestety, tym razem lepszy okazał się zespół Ślepsk Malow Suwałki, który zwyciężył 0:3. Statuetkę MVP otrzymał Bartłomiej Bołądź.

Test Wiedzy o Siatkówce

Przed meczem odbył się Test Wiedzy o Siatkówce, który był Klub zorganizował wspólnie z Radiem Olsztyn, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Grupą DBK. Wszystko odbywało się w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie w reżimie sanitarnym przy wsparciu Wojsk Obrony Terytorialnej.

Uczestnicy odpowiedzieli na 80 pytań z różnych kategorii, między innymi: z historii siatkówki, współczesnych wydarzeń, przepisów gry oraz ciekawostek z historii Klubu. Na uczestników czekały nagrody: za pierwsze miejsce – 4000 złotych w gotówce, za drugie – nagroda rzeczowa o wartości 1500 złotych, za trzecie – nagroda rzeczowa o wartości 500 złotych. Nagrody otrzymali również uczestnicy konkursu, którzy zajęli miejsca od 4 do 10, a także trzech najlepszych VIP-ów.

Najlepszy wynik w kategorii Open uzyskał Paweł Kopaczel, syn byłego trenera olsztyńskiego AZS-u Józefa Kopaczela, natomiast w kategorii VIP – Tomasz Jankowski, prezes Indykpolu AZS-u Olsztyn. Drugi najlepszy wynik osiągnęła Karolina Grzegorzewska , trzecie miejsce zajął Przemysław Brzoza.

Transmisja Testu Wiedzy o Siatkówce, RadioOlsztynTV

Przejdź do paska narzędzi